nie przepadam za ta knajpa ze wzgledu na rodzaj muzyki jaki jest na koncertach (1) dla studentów szukajacych drobniakow na piwo w sam raz. Strona internetowa... i. ZRÓBCIE COŚ W KOŃCU Z TĄ OCHRONĄ BO WAM PSUJE OPINIE!!! (6) Takie rzeczy do jakich dochodzi w contraście są nie do pomyślenia. Nie wiem... bywalczyni UWAGA ALKOHOL W CONTRASCIE !!! (6) UWAGA!!! WÓDKA W CONTRASCIE nalewają jakąś lewą wódke do drinków oszukują... Echin1
coraz gporzej, a powoli beznadziejnie (1) Kiedyś było super; atmosfera, wystrój, muzyka, wszyscy się znali, razem się... Anna Matyńska Super miejsce ALE barmani psuja zabawe (2) Jestem gdynianka z urodzenia i znam Contrast od zawsze. Jestem bardzo... Karolina to juz nie to samo (4) kiedys to bylo moje ulubione miejsce, a teraz? o klimacie z dawnych lat... specjal ciepłe piwo (9) Nauczona doświadczeniem, że w Contraście nie można pić piwa z"kija"bo serwują... K. miejsce z klimatem (1) Contrast to miejsce do którego chce się wracać...na koncert, na piwo,... Ola Niepowtarzalny klimat (2) Od jakiegoś czasu "Contarst Cafe" przechodzi tzw. wizualny lifting, na... R.H jest coraz gorzej. (2) Kiedyś była to fajna buda gdzie były dobre koncerty. Teraz nie ma ani tego... Arek Zmiany, zmiany, zmiany... na gorsze (3) Kiedyś była to przytulna knajpka stylizowana na tawernę żeglarską, z... V :) Bosko! (1) Koncert EKT był niesamowity. Co chwila grają extra zespoły. Obsługa w... olako ... (7) Uwaga na wódkę w Kontraście!!! po wczorajszej butelce trzy osoby się zatruły!... Karol Jest fajnie :) (1) Klimat jakich mało w trójmiescie, knajpa z widokiem na morze,przystepne ceny... degustator Rozczarowanie (11) Mieszkam w Gdyni od kilku miesięcy i do tej pory Contrast był dla mnie... Ola Ochrona kolejny raz biła kobietę (1) Już 3 raz byłem świadkiem, kiedy to pseudo ochrona w sposób barbarzyński... obserwator ..... (1) Contrast to jedyne, niepowtarzalne miejsce w Gdyni, którego aura rozwija się... dziunia Szanty dla dzieci i zakaz palenia (1) Dlaczego w czasie szant dla dzieci nie obowiązuje calkowity zakaz palenia... mama Contrast (2) Dobre miejsce,calkiem przyjemna atmosfera. Jest tylko 1 ale. W obsludze... ... REWELACJA (1) NAJLEPSZY PUB W MIEŚCIE, TROSZKE MAŁO KONCERTÓW ALE WIERZE ŻE SIĘ POPRAWI.... REBELION