Klient - ocena (1) Jedna gwiazdka to za dużo! Pizza z najgorszymi składnikami: sos o smaku... Klient Marcin - ocena (1) Nie ma lepszej w Gdyni, ciasto świetnie wypieczone, świerze dodatki,szybka i... Marcin kasia - opinia (1) Wybraliśmy to miejsce na romantyczny wieczór, chciałam bardzo wrócić, bo... kasia
Dotka - opinia (1) Nie polecam O ile często bywaliśmy, jak restauracja działała normalnie, to... Dotka AMW - opinia (1) Desery pyszne, ale makaron carbonara nie do zjedzenia. Przesolony,... AMW Świetna restauracja, pyszne jedzenie (1) Jadłem 2 sałatki - jedną z krewetkami a drugą z kalmarami. Obie świetnie... Jacek z Krakowa Ostatni raz (1) Jedzenie dobre- normalne jak w kazdej wloskiej restauracji, ceny ok- ale... Zet Kolejna wizyta tylko potwierdza ten wybór - przesmacznie i przemiło! (1) Kolejny raz wybraliśmy się z przyjaciółmi, aby spędzić miło czas, podjadając... BogusławB Bogate menu, świetna jakość produktów, miła obsługa (2) Wystrój restauracji jest bardzo przyjemny. Nieprzeszkadzająca muzyka, ładna... cukrowa Skandal (1) Po mimo wcześniejszych pozytywnych ocen byą to moja ostatnia wizyta w Państwa... Dotąd stały klient Bez szalu (1) Wybralam sie w weekend z 4 znajomych. Kazdy z nas zamowil cos innego. Jedno... Rubik Proszę, nie... (1) "Bazą naszych potraw są zawsze świeże i najwyższej jakości... Bywalec naliczony napiwek 10% do rachunku (1) Rezerwacja na 8 osób, lecz dań zamówionych było 7. Mimo to doliczono do... Piotr Stali klienci (1) Zawsze pyszne jedzenie, oryginalnie dobrane smaki w niebanalne kompozycje,... Tomasz Najsłabsza restauracja włoska w trojmiescie (1) Pierwszy raz odwiedziliśmy te restauracje zaraz po otwarciu i obsługa była... Trojmieszczanka Sok ze złotych pomarańczy (1) Przy zamawianiu napojów mąż poprosił o dzbanek wody gazowanej, następnie... Agnieszka Pysznie!!! (1) Odwiedzamy z narzeczonym dość często tę restaurację. Zawsze wszystko pyszne.... Anna Rodzinny obiad (1) Wybrałam ten lokal, ponieważ słyszałam o nim od znajomych.Dodatkowo zachęciły... Aga NAJWIEKSZY MINUS ZE MAŁO STOLIKÓW I BEZ REZERWACJI NE PODCHODZ W WEEKEDN (2) NAJWIEKSZY MINUS ZE MAŁO STOLIKÓW I BEZ REZERWACJI NE PODCHODZ W WEEKEDN P Bardzo smacznie (1) byłam tam tylko 2 razy i zawsze wychodziłam zachwycona ,jedzenie super... Sylwia