DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

Skandal (1) Kurier Dhl Który dostarcza paczki w cisowej zasługuje na zwolnienie... Zdegustowana Jakiś żart (1) Kurier miał pojawić się w godzinach 18-22 (dokonałam za to dodatkowej... Agata Tragiczna firma !!! (1) Uwaga! Kurierzy tej firmy nie pojawiają się nawet u adresata z paczką do... Magdalena
dhl Kuruer Oliwa (1) Kurier opryskliwy, kłamie że był, oczekiwanie na kuriera po ciągłym... klientka - oliwa Super (1) Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, dhl dowodzi do mnie przesyłki co jakiś... Katarzyna Wasi pracownicy to ****** (1) Zmarnowałam całe dwa dni i dowiedziałam się, że kurier był ale nie mógł... Mirosława Przesyłka z opóżnionym terminem dostarczona do sortowni. (1) Przesyłka nadana 2018. 01.22 o godz 9tej w Starogardzie Gdańskim do sortowni... Maria Sulewska Totalne DNO (1) Ta firma to totalne dno ! Paczka idzie 2 tydzień ! 0 kontaktu z kurierem. DHL... DHLFrajer Nie polecam tej firmy (1) Będę kolejną osobą z negatywną opinią na temat DHL. Jedyne co dobre to... Joanna Do Pani Mirosława Tyrki czy jakoś tak.. (1) Firma schodzi na psy po raz drugi i ostatni sie na was zawiodłem kurier... Adam Brak paczki kolejny raz (1) Najgorsza firma kurierska, juz trzeci raz identyczny problem. Kurier nie... Irena ... (1) Ocena dotyczy dwóch paczek. Pierwsza z łaską dostarczona po tygodniu drugiej... M Totalna Żenada ! (1) Masakra kurier nie pojawia sie, wpisuje ze niby był co to za firma nigdy się... Mała Nie polecam!!! (1) Uwaga! Kurierzy tej firmy nie pojawiają się nawet u adresata z paczką do... Dorota Anna (1) Kolejny raz zawiodłam się!!! I to ostatni raz!!!! 22 godziny paczka znajduje... Anna brak przesyłki (1) dwa terminy dostarczenia przesyłki, a paczki brak. dodzwonić się do firmy... Ewelina Porażka!:( (2) Nie będę rozpisywała się. Zgadzam się ze wszystkimi osobami, którzy... Zrozpaczona porazka (1) kurier mial 3 terminy do dostarczenia od 13-15 godz. mial byc i oczywiscie... joanna Porażka (1) Przesyłka odebrana przez kuriera o godzinie 9..godziny dostarczenia... Malgosia Super (1) Paczka doszła bez problemów, kontakt z obsługą również szybki :D Ewelina