DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

Czekam i czekam (1) Dostałem SMS ze moją paczka będzie dostarczono między 10 a 12 jest prawie... Boguslawa Nie polecam!!! (1) To jest jakiś żart ponury! Dostałam smsa, że paczka będzie w godzinach 9:30 -... Amelia Śmiech na sali (1) To co dzieje się u tego przewoźnika przesyłek to jakieś żarty. A zarazem... Mm
Dno i wodorosty (1) Zamówiłam kuriera wieczornego (dostarcza paczki w godzinach 18-22). O... Marta Nie interesuje ich klient (1) Po interwencji i otrzymaniu kłamliwych informacji o możliwości zmiany odbioru... Azet2 Ludzie głupoty piszecie (2) Dlaczego skoro pracujecie do 15 to zakładacie że kurier ma pracować do 24?... Mati DHL beznadziejna firma (1) mimo powiadomienia sms o terminie dostarczenia przesyłki o 18-22 przesyłki... PIOTR dno (1) To są jakieś kpiny. spotkamy się w sądzie, koniec robienia mnie i mojej firmy... dpb To nie firma kurierska, to jakaś popierdułka. (1) Co się stało z tą kiedyś porządną firmą, nie wiem? Czy zwolniono porządnych... punker Brak słów. Nigdy więcej dhl (1) Informują że jadą z paczką i tak jadą już przez tydzień każdego dnia w... Radek Firma śmiechu warta (1) Przyjęto zlecenie - otrzymałem list przewozowy nr. 17286274085 - i to... WACŁAW Jedno wielkie G (1) kurier miał odebrać ode mnie przesyłkę ZWROT, pierwszego dnia w ogóle się nie... Anna niej niż ZERO - nigdy wiecej! (1) Kurier bezczelny, każe sobie schodzić prawie pod samochód ! Obsługa DHL -... Małgorzata G****wno, nie firma kurierska (1) Dzwoni do mnie kurier, że jest pod klatką. Tłumaczę jemu jak wejść do domu,... Mateusz JAKAŚ KPINA I PONURY ŻART (1) Stanowczo odradzam i ostrzegam przed korzystaniem z usług firmy DHL. Wczoraj... RM to nie jest firma kurierska, to jakis slaby zart (1) tak w skrócie, 2 paczki nadane z tego samego miejsca do tego samego miejsca -... Krzysztof TOTALNE DNO!!!!!! (1) Przysyłają SMS że kurier będzie między 10 a 14 a kuriera nie ma cały... Marcin DHL Gdańsk (1) Jedyna firma kurierska która nie dotrzymuje terminów. nie chce im się... Tomasz WYJĄTKOWO NIE POLECAM !!! (1) Przesyłka przekierowana osobiście do punktu, ale nie można odebrać bo coś się... rik To już kpina (1) Piątek 10.11.2017. Otrzymałem sms-a że przesyłka dotrze do mnie pomiędzy... Krzysztof S