DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

Paczka nie dotarła (1) Witam wszystkich, tak jak z resztą osób widniała u mnie informacja, że kurier... Oliwia Zawiodłam się już drugi raz!!! (1) Czekając cały dzień na przesyłkę otrzymałam wiadomość „Kurier nie zastał... Joanna T. Nie dostarczają paczek (1) Kurier nie przyjeżdża, a status paczki wskazuje "nieudana próba doręczenia".... Przemek
niedostarczona przesyłka (1) Witam, popieram wszystkie negatywne opinie, zero kontaktu telefonicznego, NIE... Ania Porażka ! (1) Zero kontaktu z firmą, można dzwonić i dzwonić aż do końca świata ! :/ Kurier... margarita Żenująca obsługa (1) Arogancja i kłamstwa kuriera, że był, nikogo nie było, co jest absolutną... Rozczarowanie Dno (1) Najgorszy dostawca z jakim miałem kontakt nie dość ze paczka nie dostarczona... Arek DNO (1) Brak słów żałosna firma ,gdzie jest moja Przesyłka kimko kpina (1) kurier miał przyjechać w czwartek między 10 a 14. , oczywiście go nie bylo.... wioletta Nie miły Pan kurier (2) Kurier miał dostarczyć paczkę w godzinach 9:30-11:30 nikt się nie zjawił więc... klient Kompletne dno i pomyłka (1) Powinno się wogóle wymazać DHL z rejestru firm kurierskich.Kpina.Nie szanują... Jarek po prostu kpiny sobie robą (1) w sobotę dostałem sms-a że przesyłkę otrzymam w poniedziałek między 14.00 a... K DHL siedzibą w Kowalach (1) Dostałem SMSa "kurier DHL doręczy dzisiaj przesyłkę ....z firmy... w... JKowalski Tragedia - oszuści (1) Dostawa ustalona na konkretny dzień i konkretne godziny, przez cały dzień... zawiedzony Firmy które chcą wysyłać paczki przez DHL omijajcie (1) Mam podpisaną z DHL umowę od 2 lat - od dzisiaj dostałam blokadę wypisywania... Agnieszka Sklep Aleja Kwiatowa brak słów (1) szkoda że przy zamawianiu przesyłek z internetu nie da się wybrac kuriera -... an0m dhl (1) Dostałam smsa ze kurier bedzie wczoraj między godz.16:30 a 18:30, oczywiscie... Kate Beznadziejnie (1) Raz niby kurier nie zastał mnie w domu, dwa czas oczekiwania tydzień, trzy... Anna Dno (1) Beznadziejna obsługa o terminowości nie wspomnę Lesek Totalna pomyłka, odradzam !!! (1) Obsługa dramatyczna, brak kontaktu z konsultantem , przesyłki nie są... Maciej