DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

Tragedia . ! (1) Czekalem na wazna przesylke ktorej nie otrzymalem. Skarga tel wniosla jedynie... Pawel DHL (1) Nie pierwszy raz sie zdarzyło,że kurier nie dotarł,a na 100% byliśmy w... Iwona Porażka (1) Firma to jedna wielka porażka .Nie liczą się z niczym i nikim.Przesyłka... Anna
Nie polecam (1) Kurier dzwoni, że o 14 będzie z przesyłką. O godz.18 ani śladu kuriera. Nie... Arek Żenada (1) Cały dzień byłem w domu, a jednak jakimś cudem kurier nie zastał mnie w domu... Bartek Nieterminowość i ignorowanie (1) Zamówiłem transport DHL dla towaru zakupionego w sklepie internetowym.... Jakub J. Nieprofesjonalnie (1) Kurier próbował doręczyć przesyłkę, nie zostawił żadnej informacji, nie było... Stanisław Beznadziejna firma (1) Brak kontaktu z kurierem ,nie wiadomo kiedy przyjedzie caly dzien w domu .Do... Kobieta Zdecydowanie najgorsza z firm kurierskich (1) Korzystam w usług wielu firm kurierskich. Nie zawsze ja mam na to wpływ, na... Totalnie Zawiedziony Żenada!!! (1) Przychodzi mail, że paczka do odebrania w piątek 02.03. Paczki ani widu ani... Wściekły Kurier DHL (1) Dwa dni czekania od 16tej do 22iej na kuriera wieczornego i dwa razy podobno... Duży33 ocena poniżej żenującej! (1) żenada. Firma o całkowicie żenującym podejściu do klienta. Zamówiłam usługę... Karolina NIE POLECAM! (1) Paczka od tygodnia nie ruszała sie z miejsca po czym okazało sie że sam muszę... Marcin Ania (1) Najgorsza firma kurierska w Gdańsku-w moim mieście działa bez zastrzeżeń w... Ania Dno i 5 metrów mułu... (1) Żenada, czekam 4 dzień na paczkę, łżą w tym swoim śledzeniu paczki że... Dzejkop Nie było, a niby był .... Kłamliwy bełkot w obsłudze Klienta (1) List przewozowy nr 17681191605, w opcji śledzenia przesyłki kurier był, a w... Joanna Grzymkowska Kurier zapomniał poczekać na paczkę (1) Tragedia w obsłudze Klienta, Kurier podjechał na adres wziął papiery po czym... Robert Grzymkowski Masakra (1) Czekam caly dzien na paczke a po poludniu informacja smsem ze nikogo nie bylo... Ona porażka (1) czekam na paczkę, wieczorem patrzę a tam notatka że nikogo nie było w domu,... rysiek172 Mega olewanie klienta (1) Czekam na paczke ciezka o srednich gabarytach. Trafila 13 lutego do sortowni... Armin