DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

Nagłówek (1) Z DHL skorzystałam pierwszy i ostatni raz, paczka miała dotrzeć w... Klaudia Nie podjęto próby dostarczenia paczki. (1) Próby dostarczenia paczki przez kuriera były fikcyjne, po czym paczka została... Witek Szkoda, że nie można dać ZERO !!! (1) NASYŁANIE POLICJI NA KLIENTA - tak DHL załatwia dostarczenie przesyłki rękami... Była klientka
Skandaliczne opóźnienie dostawy. (1) Przesyłka od 10 dni leży w oddziale na Kowalach i codziennie dostaję... Joanna Mamcarczyk obsługa (1) żenada i dno paczka w dostawie, w magazynie brak kontaktu, etc. Jonas Zamówienie z 123Łazienka.pl (1) Masakra, 0 (zero) kontaktu mailem i telefonem. Towar niedostarczony mimo... Piotr Firma totalna porażka !!! (1) Od 27.04.2018 moja paczka utkneła w Gdańsku Kowalach.Miala być dostarczona... Joanna Ignaczak Najgorsza firma kurierska (1) Czwarty dzień z rzędu dostarczają przesyłkę, tylko zmieniają datę w systemie... Sylwia Nie polecam nikomu tej pseudo firmy kurierskiej! (1) Brak słów na to co się dzieje w tej firmie. Przesyłka krąży kilka dni i nie... Wkurzony Fatalny kurier (1) Przesyłka krąży przez kilka dni (codziennie maile informują,że kurier będzie... Agnieszka DHL to najgorszy kurier obecnie na rynku (1) Czas oczekiwania na dostawę przesyłki, która znajduje się już w miejscu... Marcel Haha, ale jaja! (1) Przedmiot w paczce uszkodzony mechanicznie, zrobiłem zgłoszenie i wyznaczono... brawo nie polecam (1) Kurier był zamówiony do godz. 12, bo tak jestem w domu. o 15.40 dzwoni, że... Magda Nieterminowość (1) Kurier DHL juz od dłuższego czasu dostarcza paczki z opóźnieniem. Ale... Marta Kurier dwa razy po prostu nie pojawił się (1) Człowiek bierze wolne a kuriera nie ma cały dzień. Kolejny dzień to samo.... S Kpina (1) Kurier nie dostarcza przesyłek, zero kontaktu z kimkolwiek. Brak... Kk Dno (1) Z daleka!przez 2 dni nikogo nie było w domu do odbioru paczki... Jacek Katastrofa (1) Nie polecam tej firmy to jest jedna wielka masakra! Kurier przyjechał po... Bernadeta DHL Kompletne Dno (1) Kolejny raz jak kurier twierdzi, że nie zastał odbiorcy pod adresem. KŁAMIE... Piotr Nie polecam!!! (1) Pomimo, że cały czas ktoś był w domu kurier twierdzi, że był dwukrotnie i... Ewelina