DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

TRAGEDIA (1) Bylem obecny w domu. BOOOM powiadomienie klient nie obecny. Szkoda komentować... SILVERWOLFTEAM Obsługa klienta (1) Fatalna obsługa . Kurierom nie chce się wykonać telefonu ani wejść na... Kaska Nie polecam! (1) Czekalam dzisiaj w domu cały dzień na paczkę a kilka minut temu dostałam... Kama
Kpina. (1) Pomimo preawizacji i deklarowania konkretnej godziny kurier był w sobie tylko... Bart Nie polecam (1) Gdański oddział DHL najzwyczajniej nie działa. W przeciągu ostatniego... Tomasz Btrak kontaktu z kurierem (1) W piątek kurier miał dostarczyć przesyłkę, nie dostarczył cały czas czekałam... Emila KATASTROFA BYŁA PARE LAT TEMU TERAZ JEST PADACZKA (1) Poprostu brak słów absolutnie nikomu nie polecam nawet jak by mieli usługi... bolo Beznadzieja!!! (1) Właśnie kurierowi nie chcialo sie czekac, a dostalam przesylke, gdzie mial... Elżbieta Srogi zawód (1) Dwa smsy z informacją, że przesyłka zostanie dostarczona między 9.00 a 13.30.... Henryk Porażka (1) Jedna gwiazdka to i tak zbyt dużo... Jeżeli chcecie bawić się z kurierem w... Alicja wstyd! (1) Tragedia. Brak jakiejkolwiek wspólpracy. Dostałem dwa sms, że paczka dotrze... Michał Najgorsza firma kurierska (1) Czekając na paczke z planowaną godziną dostarczenia 12-16 z czym sie... Niezadowolony Klient kpina z klienta (1) Po raz drugi zdarza mi sie juz,ze dostaje komunikat o tym,ze rzekomo kurier... Michal M JAKIEŚ KPINY (1) Czekam na paczkę piąty dzień i cały czas będąc w domu otrzymuje komunikaty... Mirek opinia (1) Dołączam się do litanii krytyk . Czekam na przesyłkę już piąty dzień w... Wiktor Wyjątkowo niekompetentny kurier z rejonu Banino (1) W ciągu 10 dni kurier zachował się nieprofesjonalnie i nonszalancko .... Wiesława Tuzińska NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA (2) Kurier dostarczył przesyłkę po 3 dniach. Przy pierwszej próbie doręczenia... Oburzona Skandal!!! - brak przeprosin (1) -Nie otrzymałam paczki wysłanej 21.07.17 godz 15.12 w Niemczech. -Podobno... Danuta To kpina. (1) Firma duża ale pozwala sobie na uchybienia. Przekierowanie przesyłki... Sławomir Tragedia !! (1) Na wczoraj miałam mieć dostarczoną przesyłkę. Przed 16 dostałam sms o tym że... Aga