DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

TRAGEDIA !!! (1) Kurier podobno był..... Zero AWIZO...... Bez numeru przesyłki zero możliwości... kluent Kurier DHL rejon Wejherowo (1) Chcialbym sie skupic na ostatnim etapie podrozy mojej paczki. Kontakt z... Karol Tragedia!!! (1) Brak szacunku do klienta. Dwa dni siedziałam w domu czekając na ważne... Anna
Katastrofa daję 1 (1) Czekalem na ważna przesyłkę. O dziwo dostaję sms ze kurier awizowal przesyłkę... Piotr podziekowania z Wejherowa (1) wielkie dzięki dla p.JUSTYNY LIPOWSKIEJ z obsługi klienta , za interwencję i... D.NARAZIŃSKA Masakra (1) Niepowazna firma. Doręczają paczki przed poludniem - nie muszę chyba dodawac,... Gogo DHL to porażka! (2) Czekałem na zamówioną przesyłkę ( trzy tygodnie), ale bez rezultatu. Po... misioł Firma porazka (1) Nadalam paczkę z Londynu Firma która ja odebrała super Nie miałam pojęcia ze... Ela porażka (1) Zero kompetencji, paczka drugi dzień widnieje jako \'\'u kuriera do... Klient To jakis zart? (1) Czekam 2 dni w domu na przesylke. Mam wakacje i specjalnie wstaje wczesnie... Klient ;) Beznadzieja !! (1) Kurierzy DHL są nie kompetentni . Bezczelnie odnoszą się do klienta ,... Klaudia najgorszy (1) zero kontaktu do kuriera paczka podobno w gdanksu od godziny osmej mieszkam... kacper.g DHL i okolice Malborka (1) Moja przesyłka w DHL krąży już od kilku dni i co chwilę wpis Przesyłka... M okropność (1) moja przesyłka leży gdzieś od 5 dni i nie wiem czy mam warować nastepny dzień... Ewa Nie polecam (1) Czekalem na odbior paczki 5 dni, smieszna firma, na infolinie sie nigdy nie... Arek Najgorsza firma kurierska (1) Kurier nie został trzech osób w domu, panie na wydawcę to księżne, jak byś... Klient Brak kontaktu, nie polecam (1) Brak kontaktu ze strony kuriera. Nieaktualne dane (sprzed 4 dni) na stronie... Łukasz S Nie pierwszy raz paczka nie dostarczona (1) Sytuacja standardowa w tej firmie, powiadomienie, że kurier dostarczy... Tomek Najgorsza firma kurierska!!!!!! (1) Kurierzy nie zachodzą do domu klientów!!!!!! Trzeba godziny na telefonie... Elwira Katastrofa (1) Najgorszy punkt dhl to Gdańsk Kowale, ciągłe problemy z terminowym... klijent