DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

5 dni ścigania paczki, beznadziejny kontakt, a wszystkiemu mógł zapobiec 1 telefon od kuriera (2) Wszystko z paczką poszło źle. Po pierwsze mój adres był urwany, po drugie... gaba Polecam Firmę DHL (1) Od kilku lat zamawiam paczki do miejscowości Tczew zawsze przyjdża ten sam... Kobieta 33 jako mąż nie moge odebrać płatnej przesyłki, (2) jako mąż nie moge odebrać płatnej przesyłki,i nawet posiadam ten sam adres... GAWRYS TOMASZ
porażka (2) Kurierom nie chce się jeździć do miejscowości oddalonych i piszą że nie... Gocha dno (1) Brak kontaktu z kurierem, nieprzestrzeganie godzin doręczenia przysłanych smsem, zofia Super kontakt (1) Otrzymałam dzis przesylkę firmą kurierską DHL . Super szybkie doręczenie,... Sylwia kurier DHL Gdańsk-Siedlce (2) witam.w dniu 24.03.2016r.zamówiłem kuriera DHL przesyłka nr 15418266946... rosomak1111 brak wiarygodności (1) lekceważenie klienta, puste obietnice. Jesli czekam na przesyłkę i nie mam... Grzegorz Klaman najgorsza firma kurierska (1) Lekceważenie klienta, doręczanie poza godzinami wskazanymi w śledzeniu... cherny Wszystko ok polecam (1) Witam skorzystałam z usług dhl. Polecam wszystkim zamawiającym na ujescisku... AGNIESZKA Olewactwo i brak szacunku dla klienta (1) Czekałem w wyznaczonym przez kuriera terminie na pilną przesyłkę . Kurier nie... RESPORT Porażka (7) Nie polecam - kolejny raz muszę sama odbierać przesyłkę i to dużego gabarytu... Kasia Fatalna firma kurierska (1) Kurier robi wielką łaske ze pracuje. Informuje telefonicznie o godz 9 rano ze... klient Fajna firma (1) Kurier wysyla sms np. bede pod adresem po godzinie 14:30, jest przed 15:00.... Maciek Klient zlekceważony. (3) W sobotę zamówiłam kuriera DHL przez kurjerzy.pl, zapłaciłam natychmiast. W... Agnieszka Falszywe maile z DHL!!! (5) Dzisiaj w swojej skrzynce znalazłam 2 takie maile o niby próbie doręczenia... pruszczanka Żenada (3) Litości! Kurier dzwoni o 12.00 i strzela focha, że nie siedzę w domu, tylko... Ketsok ocena (2) Totalne zlewanie klienta. Podrzucaja tylko avizo i karza odbierac osobiscie i... adam Totalny brak profesjonalizmu (1) Kierowca tlumaczyl sie ze nie mogl trafic do centrum Gdyni, pozniej okazalo... Zawiedzieni Jest ok (1) A ja uważam że to jedna z najbardziej solidnych firm na rynku. Nigdy nie... Remoo