DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

Totalna porażka. (1) Firma bazuje tylko na tym że jest bardzo znana na światowym rynku, ale z... jaczim Dostarczanie przesylek (1) Totalny brak profesjonalnosci! Firma nie tylko nie dostarczyla przesylki na... Gosia Kompletna nieodpowiedzialność (1) Kurier nie zawiadomił wcześniej że będzie dostarczona przesyłka, ponieważ nie... Jrenaj
Piotr - opinia (1) Po nieudanej probie kontaktu, musze odczekac jeden dzien roboczy zeby kurier... Piotr NIE POLECAM !!! (1) nie polecam ,przesyłka bardzo ważne dokumenty miały być w czwartek ub.... TT ręce opadają (1) witam, kurierzy na terenie Gdyni robią co chcą!!!. Firma otwarta od 8-18 a... marek Grażyna - opinia (1) Przyjeżdża do mnie jakiś facio chyba z tatą, nie potrafi powiedzieć "jakie"... Grażyna Nie polecam (1) Przez nieprofesjonalizm kuriera, praca kilku osób zmarnowana. Zewnętrzna... Piotr SupperFirma (1) Jestembardzo zadowolony z Firmy DHL Exspress. Czekalem na paczke, dostalem... ZAdowolony Klijent Fajnie sa (1) Uwielbiam Pania blondi w obsludze w gdansku Mila smieszna Kasia paranoja (1) ta firma sobie jaja robi nie dojeżdża piszą ze nie ma nikogo w domu a my... Arek A ulica się skończyła .... (1) Centrum miasta (około 250 tys. mieszkańców), ulica istnieje od lat 20-tych... Adam Katastrofa! (1) Fatalna obsługa, nikomu nie polecam. Endo Kurier jeżdzący po zaspie (1) Czekałam na paczkę 4 dni... Kurier ani nie zadzwonił, choćby rano, że się... Mieszkanka ul. Leszczyńskich Piotr - opinia (2) Potwierdzam to co inni. Brak kontaktu. Próba dostarczenia paczki w godzinach... Piotr Volfi - opinia (2) Byłem w domu cały czas czekając na przesyłkę a oni mi awizo wrzucili do skrzynki Volfi FIRMA KRZAK (1) to nie jest firma kurierska to patałachy i wielka niekompetencja drugi dzień... CEZARY nie polecam (1) kurier nie zadzwonił, nie przyjechał, ale zaznaczył w systemie, że klienta... klient Marta - opinia (1) Beznadziejna firma, najgorsza z możliwych, nie posiadają nr telefonów, jeżdżą... Marta Jaja sobie robią (1) Na adres odbioru (mała wioska, spora odległość od Gdańska, ale cóż, to jest... terefere