DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

10 dni na odbiór paczki (1) Poniedziałek (17.12.2012) - kurier nie przyjechał po paczkę Wtorek... Bartek fikcyjne wizyty (3) Nie bedę się rozpisywał, ponieważ już wszystko opisali poprzednicy.... zawiedziony Żenada! (2) Przesyłka opłacona z góry została wysłana nie tam gdzie powinna, dotarła do... Yooki
bogdan422 - opinia (2) DOŚĆ CZĘSTO KORZYSTAM Z DHL-u, NIGDY NIE MIAŁEM ZASTRZEŻEŃ, A WRĘCZ... bogdan422 Nie korzystajcie z ich usług! (1) 17-12-2012 ok.9.00 zadzwonił kurier,że ma paczkę(zamówione prezenty na... wkurzona DHL ślimak (1) Podstawowy problem, brak kontaktu z kurierem. Przesylką zamiast trafić do... domk duża paczka (2) jestem lekko zawiedziony paczka miała być 31.10 nie dotarła 02 .11 zostawiłem... arek zenada (1) Witam DHL to porazka zeby dodzwonic sie do dhl zajelo mi to od godziny 9... jaronek35 OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ !!! (1) To koszmar. Zamówiłam kuritra do domu. Obiecali przez telefon, że wszystko... Dorota Żenada - żeby nie powiedzieć dziadostwo . (1) Na stronie jest informacja , że kurier nie zastał nikogo w domu . Kłamstwo-... lech gorsze niz poczta polska (1) niby kurier powinno byc na drugi dzien a tu dzwonie czemu nie ma skoro... roman minus! (1) nieodpowiedzialna firma a glownie mam na mysli kuriera... nie zostawil zadnej... XYZ! klient opinia (2) Ja osobiście korzystam regularnie i nigdy nie miałem probleów. klient. Agnieszka - opinia (1) 12 grudnia 2012 zamawiałam przesyłkę. DHL stwierdził że nie zdoła odebrać... Agnieszka (...) (1) 11.12.2012 i12.12.2012 jest napisane na stronie, że kurier próbował przesyłke... bratek profesjonalna obsługa klienta (3) Korzystam w dłuższej perpspektywie czasowej z usług firmy Dhl zarówno jako... mała amatorstwo (1) Niestety znowu polski oddział międzynarodowej firmy robi wszystko żeby zepsuć... Jarosław Engler Nie polecam (1) Nie polecam firmy DHL. Obsługa kiepska, ciężki kontakt z kurierem. Byłam... Truskaweczka PROBLEM Z DHL,PRZECZYTAJCIE BO WARTO !!!!!!!!!!!!! (1) Witam.Jesteście podobno portalem informującym ludzi i tym co dzieje się w... kaczoro121 Pan kurier zabrał sobie paczkę... (1) Jak w temacie , Pan kurier wożący przesyłki gabarytowe powyżej 30 kg... Aga