DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

DHL - NIE !!!! (1) Stanowczo odradzam firmę DHL !!! Zamówienie złożone 14 stycznia a do dziś nie... zażenowana jedna wielka kpina (1) Sądziłam, że praca kuriera polega na dostarczeniu przesyłki pod wskazany... xyz dramat (3) pani kurier robi łaskę że doręcza przesyłkę, brak szacunku dla klienta,... niezadowolona klientka
nie polecam! (1) Te usługi kurierskie to jakaś kpina. Od wczesnych godzin porannych do późnego... anty-dhl NIE POLECAM !!!!!!!!! (1) Przedwczoraj po południu kupiłem ze sklepu internetowego laptopa.Jako,że... Sebastian Warto, ale nie zawsze (1) Zazwyczaj kiedy dostaję paczkę od DHL'a jest - w porządku. I tylko w... Kesp Wielkie NIE !!! (1) Odradzam korzystania z tej firmy. Podobno nikogo nie było w domu by odebrać... Pan M. Rudy kurier (1) Kurier i wogole DHL to jaksa kpina. Kurier byl u nas we srode po prosbie zeby... agnieszka Nie (1) polecam nikomu. Rzekomo kurier nie zastał nikogo w domu-4 osoby były obecne.... Piotr S. SZKODA CZASU I NERWÓW (2) Przesyłka nadana wczoraj!!!niedostarczona,avizowana tak powiedział kurier... BORN TO BE WILD!! SZCZERZE ODRADZAM (3) Jeżeli ktoś zamawia jakieś rzeczy w internecie, to bardzo proszę zwrócić... Leszek paranoja (2) zero kontaktu telefonicznego,zero awizo a tu nagkle telefon ze przesylka do... kASIA TO JAKAŚ POMYŁKA... FIRMA JAK Z INNEJ EPOKI (4) Kurier o nr tel: 749(...)159 to jakieś chamidło. Zadzwonił do mnie na około... TG niezadowolona klientka - opinia (4) nie polecam nie korzystajcie z usuług DHL!!!!!!!! mieli przyslac mi lampy... niezadowolona klientka TA FIRMA TO.... (2) Po calodniowym oczekiwaniu na kuriera ktory mial sie zglosic do konca dnia za... JA kurier Gbur !!!!!!!!! i niekompetencja w 100% (2) zamowiłem przesylke za pobraniem ...czekalem prawie caly dzein na kuriera, no... joop Beznadzieja (4) Dostawa paczki polega na przyklejeniu awizo na drzwiach od klatki schodowej... stefan NAGORSZA FIRMA NA ŚWIECIE!!! (2) TOTALNA PORAŻKA!!! NIGDY NIE SKORZYSTAM Z OBSŁUGI TEJ FIRMY!!! SKANDAL!!!... Poszkodowany odbiorca masakra (2) Paczka ponad tydzień docierała do mnie bo kurier pracuje do 14. W końcu... wolos12 najgorsza firma kurierska na rynku (2) nieterminowość, brak awiza, brak elastyczności jeśli chodzi o godzinę... anty_DHL