DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

przestrzegam przed korzystaniem z DHL ! (2) Witam.Dość często korzystam z usług firm kurierskich.Lecz dopiero pierwszy... Maciej ... (3) Jakoś kurierzy z UPS czy DPD potrafią korzystać z telefonu komórkowego.... Michał jadz - opinia (3) Nie zgadzam sie z tymi opiniami. Obsługa super. bardzo miły pracownik,... jadz
chamstwo i lenistwo kuriera (3) Kuriek DHL o numerze tel komor. 512 323 390 z Gdańska robi łaskę, że wogóle... jupi To klienci.... (1) W DHL obowiązują procedury. W liście przewozowym są okienka do zaznaczania i... romanas1 odradzam odbiór osobisty (1) Kilka razy korzystałam z firmy DHL. Gdy przesyłka była dostarczana przez... witoldyna tak trzymać (2) Jestem zadowolona i polecam. Termin realizacji przesyłki mimo zasp, mrozu i... doll Brak odpowiedzi na skargę (2) " Proszę o wyjaśnienie powodów niedostarczenia przesyłki w dniu 12 stycznia .... Krzysztof Gorczyński cos starsznego (2) po raz 3 z rzedu moj kontrahent wysyla mi paczke za posrednictwem tego... Michał O.K. (1) może miałem szczęście, ale przesyłka doszła szybko i bezproblemowo. Andrzej Zawadzki TRAGEDIA (1) nawet mi sie nie chce opisywac.......odradzam, tragedia, a ja jestem w... bishop Kłamcy!!! (1) wtorek, styczeń 25, 2011 Próba doręczenia do odbiorcy - zamknięte GDANSK... JA Nieprawdziwe informacje. (1) Dzwonie na infolinie by dowiedzieć się kiedy będzie kurier, dowiaduję się, że... Zenek To jest horror (1) Kurier zadzwonił że będzie zaraz z przesyłką (godz. 12.30) . Powiedziałem że... Krzysztof Gorvzyński poziom usłgi poniżej punktacji ( DEPRESJA) (1) Witam Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu pracowników DHL. Dziś po rozmowie... Mały Dziadostwo, łgarstwo (1) Przesyłka nadana 30.12 w Warszawie nie dotarła do 3.01 do Gdańska. Kurier... Sławomir Dobrowolski odradzam wszystkim (1) Kurier został zamówiony przez odbiorcę i miał odebrać przesyłkę z domu. Po... Dorota DHL Gdańsk to jakaś pomyłka ODRADZAM (1) Kurier kłamie, że był i nie zastał nikogo w domu. To wierutne kłamstwo.... kaszebe NAJGORSZA FRIMA W POLSCE - OSZUŚCI (1) Nigdy nie doświadczyłam takiego lekceważenie ze strony firmy, której byłabym... Ewa MONSTRUALNA MAKABRA (1) 1. Brak kontaktu z kurierem, 2. Placówka regionalna na Kowalach nie odbiera... Schreck