DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

przesada.. (1) w zaiste zadziwiający sposób "znikają" im przesyłki... Ame żenada (1) żenada. mialam dostać przesyłkę dziś lecz cały dzień siedzenia w domu i... ikona niekompetencja kuriera (22) oczekiwałem na odbiur paczki. Kurier owszem zadzwonil do mnie że ją odebrał,... aivin
Najgorsza firma kurierska (1) Obsługa firmy oraz sposób jej działania jest karygodny. Zamówiliśmy... Mikołaj najgorsza firma kurierska (1) z wielu firm kurierskich korzystałam, ale DHL jest najgorszą, a szczególnie... niezadowolony Druzgocąco Haniebna Logistyka (1) Przyjęto ode mnie zlecenie, powiedziano, że bezproblemowo dostarczą na... Grzegorz paranoja (4) jestem w domu dzwoni domofon odbieram nikogo niema, myślę pomyłka wyglądam... niezadowolona ODRADZAM!!! (3) Przesyłka została nadana w dn 10-01-2012. Dziś (tj 17-01-2012) dzwoni do mnie... abc Porażka (3) Po raz kolejny firma o światowym formacie w naszym polskim wydaniu staje sie... Marekgdapl polecam (1) witam i polecam ta firme stu procentak wczoraj paczka została nadana a dzis... mala już nigdy nie skorzystam z usług tej firmy!!!! (1) przesyłka została wysłana 6.06.2012 opcją dhl express. Następny dzień to Boże... ania dno (1) przesyłka jest od 5 dni na kowalach a ja jej cały czas nie dostałem!!!... niezadowolony zdecydowanie nie polecam (1) Kurier po odebraniu paczki z sortowni nie kontaktuje się z klientem nie... maniek Oszukiwanie odbiorców (1) Pomimo ustalenia terminu dostarczenia przesyłki nie dostarczono jej,... Sadurski Jerzy Serdeczny kurier (1) Pozytywnie zaskoczyła mnie firma DHL. Czytając wcześniejsze komentarze... M. beznadzieja (4) Od kiedy to po przesyłke trzeba jeżdzic samemu? po to płace za kuriera zeby... Maja Totalne zero!!! (1) Zdecydowanie NIE POLECAM!!! Korzystam bardzo często i to z wielu firm... DK PORAŻKA! (1) Niestety, to co opisane jest poniżej to prawda! DHL w Gdańsku to totalna... karolina Zdecydowanie odradzam!!!! (1) W dniu, kiedy miała zostać dostarczona przesyłka kurier zadzwonił do mnie... Izabela Zdecydowanie Odradzam (3) Za pierwszym razem kurier nie pofatygował się, by wejść na 4 piętro tylko... Rozczarowany klient