DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

do bani (1) Witam, To samo co w komentarzu poniżej - kurier nie zastał mnie w domu - brak... Male 3miasto Beznadzieja (1) Przywieźli paczkę, nie zastali mnie w domu. Gdy zadzwoniłem i spytałem... Krzysiek zadowolona (1) Z firmy DHL jestem zadowolona. Ostatnio dwukrotnie korzystałam z ich usług i... cyt
Lipa nie firma kurierska (1) Po powrocie do domu zastałem awizo ,że kurier mnie nie zastał ( a skąd miałem... J.Żebrowski hanz335 - opinia (1) Wysyłałem mikrofalle do producenta w celu naprawy,pracownik niemiał... hanz335 Klient jest zbedny (1) W sobote 25 czerwca kosultant z T-Mobile Przekazal mi radosna informacje, ze... Hana Skopek Zenada do potęgi entej (3) Kpina to mało powiedziane. Od 4 dni nie ma odbiorów bo oni mają święta... Ewa DZIĘKUJĘ (1) Nie miałam nr przesyłki, miła Pani odnalazła paczkę i rzetelnie przekazała... Joanna Kompromitacja i porażka,nawet w nazwie (2) Ostatni kontakt z tą firmą to prawdziwy koszmar.Czekam na paczkę już od... Zofia ODRADZAM DHL (2) ODRADZAM WSZYSTKIM KORZYSTANIE Z TEJ FIRMY KURIERSKIEJ. PRACOWNICY TO... MARIO Zdecydowanie polecam! (1) Zdecydowanie polecam usługi tej firmy.Zawsze na czas bez jakichkolwiek... Tomasz Janusz - opinia (2) Liczyłem i się przeliczyłem. Zgłosiłem na waszym forum w ogólny sposób... Janusz Terminy (1) Brak Terminowości!!!! Radek parodia (1) Czekam mocno na przesyłkę i mimo odpowiedniego i szybkiiego trackingu ze... Camel DHL - omijajcie (2) paczka dotarła do magazynu na Kowalach, przez 3 dni nic się z nią nie działo,... Ewa Zawodzi zaufanie klientów! (1) Jedną paczkę kurier zostawił nie wiem komu, obcej osobie, którą wpisał sobie... Ola polecam firmę (1) mimo świąt, paczek jak wiadomo mnóstwo, wiadomo nie jestem jedyną osobą,... człowiek Co Wy wypisujecie z bzdury?!!!!!!!!!!! (4) Bardzo często korzystam z firmy DHL i jestem ogromnie zadowolony , zawsze... PIOTR Tragedia! (8) Kurier miał dostarczyć mi paszporty przysłane z ambasady. W systemie... Anna dhl expres d*pa (1) Czekałem cały dzień na laptopa ani kuriera ani telefonu od kuriera ponoć był... solohel