DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

Jest ok (1) A ja uważam że to jedna z najbardziej solidnych firm na rynku. Nigdy nie... Remoo Brak kontaktu z klientem. (1) Zero kontaktu i całkowity brak zaangażowania. Dwie osoby w domu przez cały... Atwerlot Nieee (1) Kurier wszedł nie do tej furtki, musze odebrać samemu. tak
Ludzie Wasze zachowanie jest porażką. (5) Ja rozumiem, że każdy czeka na swoją przesyłkę i chciałaby jak najszybciej... Agata nie polecam (1) Przesyłkę każa odebrac osobiscie w pkt oddalonym ode mnie o 30 km To jakaś... Grażyna Porazka (1) Dramat ta firma kurjerska. Kurjerzy nie ogarnieci na maxa ciezko zadzwonic do... Zawiedziony Przesylka (2) Żenada, nie spotkałam się jeszcze z tak beznadziejna firma, kurier oczywiście... Paulina A ja lubię DHL (1) przesyłki bez zastrzeżeń EPKA absolutna porażka (1) Nikomu nie radzę korzystać z usług tej firmy. Zatrudniają niezrównoważonych... Bożena Fatalna obsługa. (1) Kurier bardzo nieuprzejmy. Miał odebrać niewłaściwą paczkę i dostarczyć nową,... Klientka ANNA - opinia (1) Niestety nie polecam!!! To już kolejna przesyłka z problemami. Dostawa... ANNA Super szybko (2) Uwielbiam tą firmę! Kurier dzwoni i się pyta kiedy może przyjechać z paczką... Karola DHL - kto wymyśli co oznacza ten skrót w negatyie ? (5) Zamówiłem kuriera do nadawcy paczki dla mnie . Przyjechał i odebrał - hurrrra... bespartyjny Polecam (1) Świetny kontakt, kurier w porządku, szybko i sprawnie dostarczone przesyłki. Monika Zal (2) szkoda gadać itd ludzie tzn kurier z osiedla moje marzenie nie kompetentny itd marcin BRAK PROFESJONALUZMU (2) Paczkę trzeba odbierać samemu gdyż kurier twierdzi, że nikogo nie zastał w... dagmara obsługa (1) nic nie można ustalić telefonicznie, czekam na przesyłkę od wtorku, a dziś... niezadowolona adresatka WAŻNE DOKUMENTY wysłane do mnie ... (2) tylko gdzie one są ? Pan X wysyła do mnie ważne dokumenty poprzez tą firmę z... Joanna Porażka! (1) Zamówiłem kuriera na następny dzień - nie dość, że nie zadzwonił do mnie z... Anonim PARANOJA! (3) Myślałam, że firmy tego typu działają sprawnie, ale niestety myliłam się.... n.