DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

nie kompetentny kurier (2) Z tej firmy miała być dostarczona przesyłka do mnie, owszem Pan do mnie... Joanna Dramat (1) Kolejny raz zaufałam firmie kurierskiej, która kompletnie nie liczy się z... ktos NIGDY WIĘCEJ (1) Najgorsza firma kurierska z jaką się spotkałam. Paczkę powinnam otrzymać... Paulina
Brak kontaktu ze strony kuriera i brak paczki (1) Wczoraj kurier miał dostarczyć mi paczkę. Okazało się, że wcale go nie było,... Klient Najgorsza firma kurierska w kraju (1) Nie polecam DHL. Mimo prośby o dostarczenie przesyłki po godzinie 15 (ze... Klientka "Próba doręczenia" nie zastąpi doręczenia, DHL-u. (1) Trwa kilka dni, zanim dostanę przesyłkę, kurier nie dzwoni, przychodzi kiedy... Roman N kurier 439 Gdańsk-arogant (1) Pan kurier twierdzi ,że paczki nie dostarczy ,bo próbował wcześniej... ROMAN Totalny BRAK PROFESJONALIZMU! (1) Zamówiłem paczkę z prezentami na święta. Przyjeżdżam do domu o 12, sprawdzam... Grzegorz Brak kontaktu i przesylki (1) Żenada ten cały dhl brak profesjonalizmu !!! To samo co inpost ... Nie... Rotmanka Balagan na centrali (1) Informacja od dhl, paczka zostanie doręczona w godzinach 8:30-15:30. Czekam... Kolejny niezadowolony klient Ostatni raz korzystam z uług DHL (3) Zamówiłem kafelki tydzień temu (za pobraniem). Otrzymałem sms, że paczka... Maciej Zero kontaktu z klientem i niedotrzymanie terminu (1) Serdecznie odradzam. Dzień przed dostarczeniem wysyłają smsa, że będą o 9... Gdańsk Totalny brak szacunku dla klienta i jego czasu... (1) ...dziś rano dostałem smsa, że kurier dostarczy paczkę pod wskazany adres... M Nie polecam. Niekompetentny i niepoważny kurier. (1) Proces odbioru paczki to był jeden wielki żart. Kurier, który miał dostarczyć... Niezadowolona Absolutnie polecam !!! (2) Zacznę od tego, że w firmie pojawiłam się, kiedy interes był już zamykany.... Karolina DHL każe otwierać paczki przed nadaniem !!!! (3) Pojechałem nadać paczkę do DHL na Kowalach. Wcześniej trochę się namęczyłem... gl katastrofa (2) Witram. dot. przesyłki LP 14958372688 W dniu 25-04-2016 o godzinie 8 rano... Artur Super obsluga (1) Chciałabym wystawić opinie dla pana Dominika z obsługi dhl za to ze jest... Ola ktoś inny odebrał paczkę .. (2) Nigdy nie mogłam narzekać na dostawców , do dnia kiedy moja przesyłka zamiast... Ania przesyłka (2) przysłano powiadomienie iż paczka będzie doręczona w dn 27-07-2016 cały dzień... marek