DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

Firma nie warta takich pieniędzy ani nerwów (1) Niestety firma DHL nie dostarcza paczek do domu. Wpisują że nikogo nie było w... Pyza NIE KORZYSTAC DROGO I TRUDNA FIRMA (1) 26,11,2010 PACZKA 3 DNI IDZIE W WYKAZIE W NCIE NA DHL 3 X WIDNEIJE INFO ZE... AUTOMARC Adres punktu obsługi klienta w Gdańsku. (1) W internecie pod hasłem DHL Gdańsk figuruje filia DHL-u w Nowym Porcie na... bez znaczenia - no more
... (2) ... odłączyli telefony, bo nie dostarczają przesyłek, a jako wymówkę można... Ewelina lui - opinia (1) ciągle korzystam z usług firmy DHL i jestem bardzo zadowolona. wysyłam... lui A ja polecam. (1) A ja polecam wszystkim. Korzystalem z wysylek tej firmy ok.20 razy i nigdy... Marcin Niekompetencja (1) Po rozpakowaniu przesyłki okazało się, że że zawartość jest uszkodzona.... mamcia szkoda (1) szkoda że przed skozystaniem z ich usług nie wszedłem na to forum by poczytać... Jarosław Kitowski Kurier złodziej (2) Nadałem przesyłkę, kurier wziął ode mnie 45 pln. teraz w cenniku widzę, że... Rafał uwaga!!! Najgorsza firma o ile można nazwać to firmą jaka istnieje! Oszuści! (1) Przesyłka nie dotarła do mnie do domu w ogóle, wyszłam tylko na chwilę z domu... maja Wyjaśnijmy kilka spraw - klient vs kurier (1) Witam serdecznie. Jestem kurierem od długiego czasu i dostarczyłem... Di Ejcz El Koszmar (1) Ta firma to jakiś koszmar. Gubią przesyłki. Pieniądze pobrane za paczki... Aga SKandal w dhl (1) Po prostu bomba siedzę sobie w domu i dostaje sms - drugie awizo , paczkę... Anna Maria Poziom kreta na Żuławach (1) Krótko: od tygodnia nie mogę odebrać paczki zawierającej element niezbędny do... Olo Chamscy kurierzy.... (1) ...tylko tyle mam do powiedzenia. Oczywiście nie polecam.Po paczke, ktora... Burza Skandal i granda (3) Podpisuję się pod innymi negatywnymi komentarzami. Aż dziw bierze, że z takim... ms NEGATYW (1) NEGATYW Również podpisuję się pod złą opinią na temat DHL. Jeden kurier... Sylwia G. Beznadziejna firma (1) Nawet nie informują gdzie odebrać przesyłkę na druku widniał solec kujawski... qattro4 Beznadzieja. (1) Jestem jak większość przedmówców niemile zaskoczony bo dotąd uważałem że DHL... Pitor Kawał drogi i stracony czas! (1) Gdybym wiedziała to bym się nie połasiła na tańszy towar na allegro tylko... Rusałka