DHL Express

Firmy kurierskie

Kowale, Starowiejska 35

Totala porazka (1) Obsluga klienta ponizej poziomu, bardzo nie mila. Zero nastawienia na klienta... Agnieszka Odradzam, i to stanowczo. (1) Czekałam na przesyłkę - uwaga - 4 dni. Awizo dostałam, po 3cim dniu.... Krystyna V. SKANDALLLLLL (1) SKANDAL,Nie polecam, strata czasu i pieniędzy, infolinia, informacja... wioleta czaja
Porażka! (1) Przesyłka nadana w piątek. Nie muszę dodawać, że pilna. Powinna zostać... Cezary Zalewski ręce i nogi opadają (1) terminowość-powinna być również skala ujemna. Do d..... z takim kurierem.... malo istotne Żałosne... (1) Szkoda słów na tą firmę, jakis czas temu zamówiłam towar ze sklepu... Maja Wysyłka paczki (1) Beznadzieja!!! Kurier nie kontaktuje się przy odbiorze paczki, jak nie ma to... MD Żenada (1) to jest niedopuszczalne żeby tak funkcjonowała firma kurierska ... weź dzień... Marek NIGDY WIĘCEJ DHL !!! (1) O gdzodzinie 15.20 zastałem w drziwach awizo z dhl że kurier był o 14.20 z... Paweł DZIADOSTWO NORMALNIE!!! (1) PLACE ZA DOSTAWE - SPRZEDAWCA WYSYLKA PACZKE, CZEKAM JAK DUREN DZIEN W DZIEN... POKRZYWDZONY Gorsi od konkurencji! (1) Dla wysyłających - wszystko spoko - przystępne ceny i szybka przesyłka. Ale... Sylwia SKANDAL!!! (1) najkbardziej niekompetentna firma z jaką się spotkałam.nie tylko brak... adrianna Najgorsza firma na polskim rynku (1) 1. Pierwszy podany nr telefonu- nieaktualny 2. Drugi- jakis lektor gada z... Asia DHL-PRL (1) Wraca klimat "Misia"! Klient zamawia dostawę prezentu pod wskazany adres do... Bogdan Wiszniewski marek - opinia (1) zgadzam sie z poprzednikiem.2 razy brak awizo,jedna przesylka wrocila do... marek klientka - opinia (1) kurier nie pozostawia informacji o fakcie odwiedzin, nie podejmuje trzeciej... klientka