Dance Fusion

Kursy tańca

Gdynia, Poleska 25

Bardzo ciekawe zajęcia dla dzieci (1) Moje dwie córki zapisałam w połowie września i mimo iż zazwyczaj szybko się... Małgosia wraz z Amelką i Ulą 1,5 miesięczna obsuwa (1) Zajęcia miały rozpocząć się we wrześniu. Oczywiście nie wymagam rozpoczęcia... zniecierpliwiona Gorąco polecam (1) Idealne miejsce by zacząć lub kontynuować swą przygodę z tańcem. Każdy... Maria
Super (1) Super, że DF wróciło po wakacjach. Bez Was zima byłaby trudniejsza do... Olcia Naprawdę super :) (1) Główne chodzę na DH więc mogę z czystym sumieniem polecić. Także współczesny... Marysia Bardzo polecam (1) Blisko z biura mam więc jestem często. Zajęcia różnorodne i ciekawe - zawsze... Marta Zdecydowanie nie polecam (2) Na wybrany przez nas kurs tańca czekaliśmy 2 miesiące. Studio tańca pobrało... Jacek Szkoła na najwyższym poziomie (1) Wraz z żoną uczęszczamy do Państwa na zajęcia z tańca towarzyskiego i... Tomasz Polecam (1) Dokładnie to czego oczekiwałam od zajęć. Miłe odstresowanie po całym... Anna Świetna szkoła (1) Chodzę tam od ponad dwóch lat. Suuuper klimat na zajęciach. Zawsze kombinuje... Maja Polecam (1) Chodzimy z narzeczoną od lutego na salse. Fajne zajęcia, taka odskocznia po... Arek super! (1) Ciekawie prowadzone zajęcia, rozwój i świetna zabawa w jednym :) Ceny bardzo... xyz SUPER! (1) Chodziliśmy z żoną na kurs Tańca Użytkowego Do Anety i Łukasza. Rewelacyjny... Paweł Wszystko gra :) (1) Fajne kursy, tani karnet i bardzo sympatyczni ludzie. Co tu się rozpisywać -... Alex Bardzo fajnie (1) Chodziłem w zeszłym roku - bardzo fajne zajęcia. Teraz znów czekam na... Gienek W. Bardzo fajna szkoła :) (1) Krótko: chodzę z dziewczyną niecały rok - to ona mnie wyciągnęła a teraz sam... Janek Bardzo polecam :) (1) Prawie rok temu we wrześniu przyszłam na zajęcia salsy z chłopakiem. Teraz... Ania Misia Najlepiej!!! (1) Swietna szkoła, zdecydowanie polecam. Największe plusy: -duży wybór zajęć... Piotr się popsuło:/ (3) ceny bardzo atrakcyjne, co trzeba przyznać. ale od kiedy nie ma dużej części... Małgorzata Polecam serdecznie (1) Szkołą tańca, z rodzinną, miła atmosferą. Polecam każdemu bez względy na... Maryś