Delta

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Janusza Meissnera 4

polecam OSK Delta (1) Najlepsza szkoła na jaka moglam trafić:) pierwszy raz usiadłam za kółkiem na... Magda Świetna szkoła nauki jazdy!!! (1) Wyrachowani instruktorzy z nadludzką cierpliwością i niebywałym poczuciem... Kamil OSK Delta (1) Szkoła godna polecenia, instruktorzy w porządku, jestem zadowolona. Wiktoria
Super (1) Szkoła super. Szybko i sprawnie. Polecem jazdy z Panem Tomkiem K. Egzamin... Kamila Rosa Najlepsza szkoła jazdy ever!! (1) Najlepsi instruktorzy w całym Trójmieście!! Marta Mądrala Tomasz dobek najlepszy instruktor (1) Najlepsza szkoła jazdy, naprawdę polecam. Zdacie za pierwszym . Jestem... Piotr Gawina zdecydowanie polecam szkołe jazdy Delta (1) Zdecydowanie polecam szkołe jazdy Delta. Kurs prawa jazdy kategorii B na jaki... majkel OSK Delta (1) Teoria- szybko, na temat, bez zbędnego gadania, z koniecznością interakcji i... Julia najlepsza szkoła jazdy (1) Podczas nauki jazdy jest bardzo miła atmosfera, godziny jazd można dopasować... kin563 Gorąco polecam ! (1) Mega pozytywna szkoła jazdy, przyjemna atmosfera, fajne podejście do... Maciej Kuraż ZDANE (1) Dołączyłam dziś do grona kierowców :D Dzięki wielkie dla najlepszego... Paulina Łukasik prawko zdane !!!! (1) Zdane za pierwszym :) polecam jazdy z Tomkiem Dobkiem kamil Gorąco polecam (1) Co prawda korzystałam tylko z dodatkowych jazd, nie z całego kursu, ale... Klaudia Delta (1) Podsumowując - wszystko jak najbardziej na TAK a co najważniejsze, dzięki... Paulina Nauka jazdy - OSK Delta - Gdańsk (1) Zdecydowanie najlepsza szkoła w całym trójmieście. Instruktorzy mający dużo... Katalajna Haalo przyszli kierowcy! Delta na 6! (1) Teoria przekazana w taki sposób, że sama wchodzi do głowy, 30 godzin w... Martencja Świetna Szkoła Jazdy . Polecam ! (1) Powiem krótko. Szkoła jest naprawde godna polecenia , bez rzadnego problemu... Patryk Gawina Świetna szkoła (1) Super szkoła, świetny instruktor, jazdy w miłej, wesołej atmosferze, bardzo... Iga A - opinia (1) Polecam! Instruktorzy z poczuciem humoru, dzieki czemu jezdzi sie w dobrej... A Polecam Delte, super szkoła gdzie nauczą Ciebie jeździć (1) Super instruktorzy, którzy potrafia wszystko solidnie wytłumaczyć krok po... Mateusz Krefta