zofia farrell - opinia (1) Bardzo dobre centrum stomatologiczne, profesjonalna i rzetelna obsluga... zofia farrell Wspaniała i fachowa obsługa (1) Dzieki dr Jowicie doleczyłem moje zęby źle zrobione przez poprzednich... Leszek Pieśniak Dentysta - brr.. kto to lubi? (1) A jednak w gabinecie DentiCo, który dba o moje zęby już od wielu lat można... Maciej Dobruchowski
Stomatolodzy z powołania :) (1) Nie byłam u stomatologa bardzo długi czas, bałam się bo miałam złe... Wioleta F. Gabinet godny polecenia- dla wszystkich zestresowanych pacjentów i nie tylko ;) (1) Do gabinetu Dentico, a dokładniej do dr Leszka Stróżyka trafiłam z polecenia... Natka Gorąco polecam (1) O Bogowie, Boginie, co za gabinet stomatologiczny! Dzięki doktor Jowicie... Dariusz Stankiewicz Osiągniecie zdrowego uśmiechu jest w twoim zasięgu. (1) Moja opinia odnośnie DentiCo jest POZYTYWNA. Doskonała lokalizacja i... Pan Michał Polecam (1) Z usług dr Jowity Żebrowskiej-Zakrzewskiej korzystam od 2006r. - najpierw... Grzesiek polecam dla dzieci (1) Cała nasza rodzina leczy się w gabinecie Dentico. Jesteśmy bardzo zadowoleni... mamuśka Po prostu REWELACJA ! (1) Gorąco polecam ten gabinet a w szczególności dr Jowitę. Jedyny stomatolog do... Tomasz K Bardzo przyjazne podejście do klienta (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Wcześniej korzystałam z usług DentiCere.... Danka POLECAM (1) Opieka medyczna super.Głównym celem jest dokładne leczenie, a nie zarabianie... Dag G. 3 x POLECAM (1) Już od dawna leczę się u dr.Jowity Żebrowskiej-Zakrzewskiej i jestem bardzo... Darek Gorąco polecam DentiCo (1) Moja przygoda z DentiCo rozpoczęła się około pięć lat temu (poprzednia nazwa... Darek Z. Wieloletnia, pozytywna współpraca na płaszczyźnie: pacjent - stomatolog. (1) Podczas pierwszej mojej wizyty u dr Jowity Zakrzewskiej która miała miejsce w... Małgorzata J. Gorąco polecam doktora Leszka Stróżyka!!! (1) Od jakiegoś czasu leczę ząbki u Pana Doktora Leszka Stróżyka i jestem... Agata