Jolanta - ocena (1) Badanie USG wykonane bardzo dokładnie, Pan doktor bardzo sympatyczny. Polecam Jolanta Leszek - ocena (1) Jeszcze tak dokładnego USG jamy brzusznej nie miałem. Polecam. Opis bardzo... Leszek Ewa - ocena (1) Wizyta odbyła się punktualnie i w miłej atmosferze,na pewno miejsce godne... Ewa
Marta Jeszke - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z USG u nefrologa. Polecam serdecznie dr Karpowicz Marta Jeszke Kasia i Jan - ocena (1) Pań Doktor bardzo miły, wszystko bardzo dobrze powoli tłumaczył. Wizyta... Kasia i Jan Aska - ocena (1) Wspaniałe miejsce, miła obsługa, USG u 2 miesiecznego dziecka wykonane bardzo... Aska Ania k - ocena (1) Bardzo miłe panie w rejestracji i klimat osób(lekarzy) pracujących również... Ania k Gosia - ocena (1) Oceniam wizytę bardzo pozytywnie, począwszy od Pani rejestratorki bardzo... Gosia Leszek - ocena (1) Bardzo profesjonalna i miła obsługa począwszy od rejestracji (pozdrawiam obie... Leszek Aleksandra Piotrowicz - ocena (1) Bardzo miły i dokładny Pan Doktor. Świetne podejście do małego pacjenta,... Aleksandra Piotrowicz Lidia - ocena (1) Super specjaliści .Polecam z czystym sumieniem Lidia Artur - ocena (1) Badania usg dziecka-super atmosfera, podejscie do dziecka, fachowe badanie Artur Pacjent - ocena (1) Bardzo profesjonalna obsługa, podejście lekarza przywiązującego bardzo dużą... Pacjent Danuta - ocena (1) Przemiła i profesjonalna obsługa.Gorąco polecam Danuta DZ - ocena (1) Bardzo miła obsługa na recepcji, pani doktor ma profesjonalne i empatyczne... DZ Katarzyna - ocena (1) Świetne podejście do dziecka. Jestem bardzo zadowolona. Wyczerpujący opis usg... Katarzyna P.P. - ocena (1) Wszystko super, sprawnie i miło. P.P. Sławek - ocena (1) Punktualnie, sprawnie, profesjonalnie. Sławek Tomasz - opinia (1) Bez opóźnień, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Tomasz A. - opinia (1) Miałam wykonane USG piersi. Lekarz był kulturalny i rozwiał moje wątpliwości.... A.