prosze o oddanie glosow (3) http://bobovita.com.pl/galeria/20768 zabka1 Którą firmę remontową wybrać?????? (8) Za 3 miesiące mam otrzymać mieszkanie w stanie deweloperskim. Czy znajdzie... hako2 Beznadziejni kafelkarze (8) Odradzam pana Kozłowskiego z Gdyni (nie pamietam imienia), mały, chudy, na... dzierlatka
kolor komina (4) Może ktoś z forumowczów ma na swoim domu czarną dachówkę? Jaki w tym układzie... iza Uwaga na Gdańską Fabrykę Okien! (4) Nie polecam tej firmy, a zwłaszcza pracownika Pana J.B., który traktuje... Kobieta kuchnia na zamówienie (16) poprosze o jakies namiary, gdzie niedrogo i solidnie robią kuchnie na wymiar Madziulka wymiana drzwi uszkodzenie jednej sciany (2) Mam nadzieję że ktoś mi doradzi przy wymienianiu futryn fachowcy uszkodzili... mimi26 pomocy!!! (4) potrzebuje jakies namiary na projektanta wnetrz buduje dom i potrzebuje... aneczka remont Skowarcz - poszukuję ekipy (2) Poszukuję rzetelnej ekipy. Zostałam "wystawiona" przez godnego polecenia i... torreadorka kiedy w Trójmieście najbliższe targi mieszkaniowe???? (1) j.w :) kajagdynia zakupy RTV/AGD (1) Jeśli potrzebujecie kupić Sprzęt AGD lub RTV, to polecam zakupy w... zadowolony home-link? (1) znacie? turhyt okna drewniane (1) Czy ktoś z Was ma okna drewniane z Sokółki i może coś powiedzieć na ten... I-ka szukam wspołlokatora (4) od tego roku będe studiowac w 3miescie szukam kogoś z kim moglbym wynajac... hacek jelitkowo nowe inwestycje mieszkaniowe (3) Witam, Mam prośbę, nie jestem z Trójmiasta a interesują mnie inwestycje w... mm cena ofertowa a cena transakcyjna? (3) konkrety! jakto wyglada? ktos ma jakies doswiadczenia? wiedz na ten temat? tartak projekty-architektura i wnętrza (1) projekty-architektura i wnętrza, wraz z doborem materiałów wizualizacjami i... gosia-architekt firma- roboty ziemne (1) Witam, Poszukuję sprawdzonej f-rmy do robót ziemnych.Niwelacja sporego... E-Milka Renowacja okien drewnianych - do 40% oszczędności energii cieplnej (1) Renowacja to : naprawa, dopasowanie, uszczelnianie a także malowanie.... redes meble wiklinowe na wymiar - szukam (1) czy w Trojmiescie mamy producenta takich mebli? kamilu