ISPL dr n. med. Agnieszka Kowalewska

Ginekolodzy USG Endokrynolodzy

Gdańsk, Antoniego Słonimskiego 8/50

Agnieszka Pruszcz Gdański - ocena (1) 12 lat temu od dr Agnieszki Kowalewskiej dostałam drugie życie. Dzięki... Agnieszka Pruszcz Gdański Agnieszka Pruszcz Gdański - ocena (1) 12 lat temu od dr Agnieszki Kowalewskiej dostałam drugie życie. Dzięki... Agnieszka Pruszcz Gdański AMP - ocena (1) Pani Doktor prowadziła moje obie ciąże. Jednak ostatnia ciąża była trudna z... AMP
Renata - ocena (1) Pani Doktor bardzo miła i rzeczowa, każda wizyta przeprowadzona w miłej... Renata DKP - ocena (1) Nie wyobrażam sobie, by moje ciąże prowadził ktoś inny niż doktor Kowalewska.... DKP Nelly Daszkiewicz - ocena (1) Jestem pod opieką Pani Doktor od kilku lat. Dobór leków, poprzedzony... Nelly Daszkiewicz Dorota G. - ocena (1) Bardzo dobry lekarz,z doświadczeniem. Nie przepisuje leków, bez badań. Zawsze... Dorota G. Agata - ocena (1) Jestem Bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Cieszę się że właśnie na nią... Agata ANIA T - ocena (1) Pani Agnieszka to wspaniała lekarka, świetny specjalista, empatyczna,... ANIA T Katarzyna Markowska - ocena (1) Cudowny Człowiek, fantastyczna Kobieta, Lekarka z olbrzymią wiedzą,... Katarzyna Markowska Kasia D. - ocena (1) Ginekolog do zadań specjalnych, nie tylko ogromna empatia, ale przede... Kasia D. Magda - ocena (1) Świetna specjalistka z ogromną wiedzą . Bardzo miła , wszystko wytłumaczy.... Magda Paulina - ocena (1) Ogromna wiedza, którą Pani doktor potrafi wytłumaczyć w przystępny sposób.... Paulina JS. - ocena (1) Polecam z całego serca doktor jest bardzo miła bardzo dużo tłumaczy bardzo... JS. Katarzyna - ocena (1) Specjalistka z ogromną wiedzą i doświadczeniem, bardzo wnikliwa i konkretna.... Katarzyna Agnieszka - ocena (1) Od 17 lat jestem pod opieką Pani doktor - ginekologiczną i... Agnieszka Karolina - ocena (1) Jestem klientką Pani doktor od przeszło 14 lat. Pani doktor jest specjalistą... Karolina Justyna - ocena (1) Fantastyczny ginekolog! Niesamowita wiedza i doświadczenie. Dzięki Pani... Justyna Katarzyna - ocena (1) Najlepsza, wnikliwa, dociekliwa, zatroskana o dobro pacjentki Lekarka. Leczy... Katarzyna Marta - ocena (1) Do Pani Dr trafiłam po długim staraniu się o dziecko (problem z utrzymaniem... Marta