ELKA SCHOOL Gdynia

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 38

Monika - opinia (1) Egzamin zdany juz jakis czas temu ale kazdemu polecam i przyprowadzam zdane... Monika Sebastian P. - opinia (2) całego serca polecam Wszystkim szkołę Elka School!!! ️ Moja przygoda z Wami,... Sebastian P. Piotrek Jank - opinia (1) Szkołę mogę polecić w 100%! Super atmosfera, a jazdy z Panem Piotrem to... Piotrek Jank
Marta Prochoń - opinia (2) W 100% polecam szkołę nauki jazdy a w szczególności instruktora Grzegorza... Marta Prochoń Marzena - opinia (2) super miła obsługa samochody i plac w najlepszym stanie Marzena Kursantka Agata - opinia (1) Świetna szkoła! Szczególne podziękowania dla pana Grzegorza K- pełen... Kursantka Agata Marta - opinia (2) Świetna szkoła. Obaj synowie zdali egzamin za pierwszym podejściem. Marta Julia K - opinia (2) Bardzo polecam mojego instruktora pana Grzegorza K Julia K Kursantka - opinia (1) Obsługa w biurze na 6! Panie są bardzo pomocne i sympatyczne:) Bardzo dobra... Kursantka Dominika - opinia (1) Ciekawe wykłady, super plac manewrowy, polecam bardzo instruktora Dominika,... Dominika L - opinia (2) Super podejście do kursantek i kursantów. Świetne przygotowanie do egzaminów.... L agata.urbaniak ️ - opinia (2) Uwielbiam szkole jazdy Elka School-zwlaszcza instruktorke Agate Dobrowolska,... agata.urbaniak ️ Zadowolony kierowca - opinia (2) Dobra szkola, polecam serdecznie. Zadowolony kierowca Aleksandra - opinia (2) Zarąbista szkoła. Bałam się wsiąść do samochodu. Ale z taką instruktorka jak... Aleksandra Love - opinia (2) Polecam gorąco. Profesjonalna obsługa i pochylenie się nad każdym klientem.... Love Przemas - opinia (2) Mega profesjonalizm pod każdym względem.Przed kursem nie siedziałem nawet za... Przemas kacper - opinia (2) obsługa super,dostępni instruktorzy,szybko załatwiony kurs i egzamin zdany za... kacper Aleksander - opinia (2) Co prawda egzamin zdałem w 2018r. Lecz teoria i praktyka zdane tego samego... Aleksander Zuza - opinia (2) Najlepsza szkoła jazdy, zdawał tam mój brat o 9 lat starszy, ja sama zdałam... Zuza Joanna - opinia (2) Nie mogłam trafic lepiej! Mimo że prawko zdałam 13 lat temu to polecam... Joanna