ELKA SCHOOL Gdynia

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 38

Anna - ocena (1) Indywidualne podejście do klienta - mogłam kurs odbyć on-line, co bardzo mi... Anna Wiktoria - ocena (1) Super, wszystko ladnie wyjasnione, najlepsza szkola jazdy w trojmiescie. Wiktoria Nikola Tomasik - ocena (1) Super ludzie pracują w biurze, i Pani Emilka niesamowicie tłumaczy. Polecam z... Nikola Tomasik
Ania - ocena (1) Kurs wart każdej złotówki. Grydyk the best :) Ania Julka - opinia (3) Bardzo polecam, super szkoła, zawsze super miłe Panie, najlepszy instruktor z... Julka Aneta - ocena (1) Świetna szkoła, bardzo miłe i pomocne dziewczyny w sekretariacie. Po kilku... Aneta drtygrys - opinia (2) Wysoka jakość szkolenia, sumienne podejście do każdej minuty kursu, czyste... drtygrys Grażyna - opinia (1) Egzamin zdany 3 tygodnie temu. Jestem ze słusznym peselem i przez całe życie... Grażyna Daria - opinia (1) Bardzo polecam Elke school Gdynia, obsługa w biurze świetna, panie... Daria Karolina.T - opinia (1) Najlepsza szkoła jazdy. Przemek-instruktor Jest bardzo dobrym nauczycielem,... Karolina.T Piotrek - opinia (1) Bardzo polecam pana Wojtka Naklickiego. Przesympatyczny czlowiek i świetny... Piotrek Kinga - opinia (1) bardzo polecam! Jeździłam z panem Wojtkiem N. I bardzo się cieszę, że tak... Kinga Dominik - opinia (1) Super szkoła wszystko zorganizowane szybko, porządnie tak jak powinno być.... Dominik Mateusz B - opinia (1) Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia z teorii. Atmosfera podczas jazdy z... Mateusz B Daniel - opinia (2) Ja również polecam elkaschool a w szczególności Michała Starosza na kat A,... Daniel Marta Bianga - opinia (2) Polecam w 100% zarówno szkołę jazdy jak i instruktora Wojtka Naklickiego.... Marta Bianga Edyta - opinia (1) Polecam wszystkim, nawet tym ze słusznym peselem kurs z Elka School.... Edyta Maugo - opinia (2) Polecam w 100% zarówno szkołę jazdy jak i instruktora Grzegorza Kaczmarczyka,... Maugo Lidia - opinia (1) Polecam wszystkim Elka School. Wykupiłam tam tylko dodatkowe godziny, ale... Lidia Aga - opinia (1) Bardzo, ale to bardzo polecam! Ogromne podziękowania dla Pana Piotra Kowerdej... Aga