ELKA SCHOOL Gdynia

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 38

Wiktoria - opinia (1) Super szkoła! Bardzo polecam Pana Janusza Piotrowskiego - jazdy były... Wiktoria w 100% polecam! (1) Pierwszy raz miałem styczność z siedzeniem w samochodzie po stronie kierowcy... Adam Najlepsza szkoła jazdy Elka School:) (1) Szczerze polecam! Profesjonalizm w każdym calu! Wykłady - ciekawe i... K.
Prawo jazdy kat A - polecam (1) Szczerze polecam szkołę zwłaszcza jak chcesz się nauczyć jazdy motocyklem... Sebastian Elka School Gdynia - najlepsza szkoła jazdy! (1) Polecam szkołę jazdy Elka School, a w szczególności instruktora Pana... Natalia Arek - opinia (1) Polecam Elkę School i b.dziękuję świetnemu instruktorowi Panu Kazimierzowi... Arek Absolwent - opinia (1) Chciałem bardzo polecić tą szkołę jazdy gdyż świetnie mnie przygotowała pod... Absolwent Dla ograniczonych czasowo (1) Szkoła profesjonalnie podchodzi do nauczania przyszłych kierowców. Pomaga... Katarzyna Prawo jazdy B (1) Super szkoła Elka School Gdynia,polecam zdałem za pierwszym razem. Kurs... Mikołaj Godne polecenia (1) najlepsza szkółka na pomorzu i najlepszy instruktor pan janusz piotrowski!... Asia Absolwentka - opinia (1) Najlepsza szkoła! Prawo jazdy zdane za pierwszym razem, mimo licznych,... Absolwentka Opinia (1) Polecam instruktora Janusza Sowe. Ma duzo cierpliwosci. Zdalem za 5 razem... Waldemar Opinia (1) Polecam Janusza Sowe. Ma dużą ciepliwość. Dobrze zna trasy egzaminacyjne.... Waldemar Najlepszy Instruktor (1) Gorąco polecam szkołę jazdy Elka School, a w niej instruktora p. Janusza... Zosia Niko - opinia (1) Serdecznie polecam Pana Janusza jako instruktora. Bardzo dobrze przygotował... Niko Weronika - opinia (1) Bardzo polecam Elka School Gdynia, a w szczególności instruktora Janusza... Weronika Zdane z drugim razem (1) Mam 56 lat i zdałam egzamin za drugim razem. Instruktor Pan Janusz Sowa... Justyna Łomża Olaf - opinia (1) Polecam bardzo serdecznie szkołę jazdy elka school, a zwłaszcza instruktora... Olaf Bardzo dobra szkoła (1) Zachęcam wszystkich zainteresowanych podjęciem kursu nauki jazdy kat. B do... Agata - opinia (1) Najlepsza szkoła jazdy na Pomorzu! 4 lata temu podeszłam 3 razy do egzaminu... Agata