ELKA SCHOOL Gdynia

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 38

Michał - opinia (1) Szczerze polecam jazdy z instruktorem Grzegorzem Kaczmarkiem. Profesjonalne... Michał Paulina - opinia (1) Najlepsza szkółka jaką można wybrać, świetni ludzie i miła atmosfera :) Paulina Maciej - opinia (1) Bardzo dziękuję instruktorowi Wojtkowi N. Bardzo polecam. Konkretny człowiek.... Maciej
Joanna - opinia (2) Syn zapisał się na kurs najwcześniej jak to możliwe przed 18tką. Teoria... Joanna Sebastian S - opinia (1) Polecam tą szkołę! Miałem przyjemność jeździć z panem Grzegorzem Kaczmarek,... Sebastian S Piotr - opinia (1) Najlepsi! Miałem okazję jeździć z panem Kazimierzem Kepke oraz panem Januszem... Piotr Cecylia - opinia (1) Zapisałam córkę do tej szkoły na kurs i bardzo polecam. Miła atmosfera, córka... Cecylia Kamila L - opinia (1) Polecam bardzo tę szkołę jazdy! Pracownicy w biurze zawsze bardzo pomocni,... Kamila L Marhesso - opinia (1) Polecam szkołę. Podczas tych 30h jazd (+5 dodatkowo) instruktor przekazał... Marhesso Monika M. - opinia (1) Najlepsza szkoła ever! A miałam już "przyjemność" korzystania z innych... Monika M. Elżbieta - opinia (1) Pan Grzegorz to z pewnością jeden z najlepszych instruktorów jazdy. Pełen... Elżbieta Anna - opinia (1) Zdane! ..Ale nie doszłoby do tego, tak szybko i skutecznie bez super... Anna Marta - opinia (1) Bardzo polecam tą szkołę, super podejście do kursanta, super auta. Pan... Marta Ola - opinia (1) Od zapisania się na kurs do zdania za pierwszym podejściem Elka pokazała same... Ola Arkadiusz - opinia (1) Dziękuję Panu Dominikowi za naukę! Naprawdę świetny gość. Cierpliwy,... Arkadiusz Maciej - opinia (1) Pozdrawiam Pana Grzegorza. Nigdy nie spotkałem tak cierpliwego człowieka.... Maciej Kursant - opinia (1) Wykupiłem w Elka School jazdy dodatkowe przed egzaminem (kurs ukończyłem w... Kursant Aga - opinia (1) Chciałabym serdecznie polecić ELKASchool, a w szczególności instruktora... Aga Igor - opinia (1) Kurs przy odrobinie szczęścia w 2miesiące zakończony egzaminem i oczywiście... Igor Daria - opinia (2) Szczere podziękowania dla Elka School - a w szczególności dla mojego... Daria