Najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku (1) Bardzo profesjonalna szkoła, dogodna lokalizacja, świetni instruktorzy... Patryk Szkoła godna polecenia. (1) Szkoła cała do polecenia, każda kwestia do dogadania czy ustalenie godzin... Andrzej POLECAM! (1) Serdecznie polecam szkołę Expert! Miałam przyjemność jeździć z Panią Iwoną ,... Dominika
Polecam wszystkim! (1) Wystarczyło trochę ponad 30h, aby nauczyć mnie prowadzić samochód do takiego... Sebastian Właściwe podejscie sposób przekazywania i nauczania na najwyższym poziomie (2) zaangażowanie instruktorów 100% do tego sposób w jaki przekazują wiedzę i... Michał Polecam (2) Bardzo fajna szkoła robiłem kurs łączony na B i A2 wszytko zdane za pierwszym... Anonimowy Serdecznie polecam! (1) Bardzo serdecznie polecam kazdemu w każdym wieku tą szkółkę. Wyklady sa... Klaudia Polecam!!!:P (1) Jestem bardzo zadowolona, wszystko poszło szybko i z bardzo dobrym efektem... Paulina:) Bardzo dobry ośrodek polecam (1) Bardzo dobry ośrodek polecam bo pracuja tam naprawde dobrzy nauczyciele.... Damian POLECAM!!! (1) Szybki kurs, świetny kontakt, świetne przygotowanie, przystepna cena.... Maciek OSK EXPERT NA 6 !!! (1) OSK EXPERT wybrałam z polecenia, nie zawiodłam się. Od samego początku było... Śliwkaa Polecam wszystkim. (1) Nic dodac, nic ująć. Bardzo dobrze prowadzone wyklady, przystepne ceny, duza... Kamil Gorąco Polecam (1) Polecam szkołę jazdy wszystko za pierwszym razem. A to wszystko dzięki panu... Małgosia Kursant - opinia (1) Polecam OSK Expert. Wykłady prowadzone w bardzo interesujący sposób. Można... Kursant Perfekcyjnie! (1) Teoria na wykładach została przekazana idealnie, jazdy z Panią Iwoną to... Marcin Monika - opinia (1) Bardzo polecam! Szczególnie instruktora Tomka, który w rewelacyjny sposób... Monika Bardzo polecam!!!! (1) Mega polecam szkółkę Osk expert!! A najbardziej Pana Wojtka z którym jeździło... Vanessa :) Polecam !! (1) Polecam bardzo szkółke zajęcia teoretyczne prowadzone są bardzo... KUBA NAJLEPSZE OSK W TROJMIESCIE !!! (1) SUPER, ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM !!!!! Polecam z całego serca Panią Patrycje... Asia Polecam :) (1) Fajna szkoła, cenowo zupełnie przyzwoita, a zespół instruktorów naprawdę... Marta