Polecam 100% (1) Bardzo polecam szkole expert😊. Ludzie którzy tam pracują sa świetni,... gosia Polecam Iwonę (1) Tak jak moi poprzednicy również polecam OSK Expert i życzę wszystkim... Agata Dziekuje Iwonce :) (1) Z czystym sercem polecam wszystkim zestresowanym ale chcacym zdac... KAROLA
ev - opinia (1) Iwona - Najlepsza Instruktorka Ever!!!! Przygotowała mnie doskonale - zdałam... ev NA PLUS! (1) Serdecznie polecam Experta. Zdałam za pierwszym razem bez większego wysiłku.... Maja Polecam szkolenie z Panią Iwona!!! (1) Witam. Polecam tą szkole, miła atmosfera, właściciel konkretny a najlepsza... JohannaMandat1000 S.M - opinia (2) Polecam nauke w tej szkole zdalam za pierwszym razem dzieki P.Tomaszowi... S.M Polecam ! (1) Bardzo dobra szkoła. Część teoretyczna kursu poszła bardzo sprawnie.... MZ Polecam ! (1) Serdecznie polecam tą szkołę. Egzamin zdałem za pierwszym razem, jazdy z... Daniel POLECAM !!!!!! (1) Egzaminy zdałam za pierwszym razem !!! :) Jeździłam z P.Iwoną, którą... Ania Super szkoła (1) Super szkoła, p. Iwona fantastyczna, egzamin zdany za pierwszym razem!... Magda Polecam szkole OSK EXPERT (1) witam chcialbym bardzo polecic szkole osk expert poniewaz swietnie nauczaja i... Dawid GENIALNIE!!!!! (1) Na kurs w Expercie zdecydowałem się po opiniach koleżanek i kolegów,... Tomek Zdecydowanie polecam (1) Poziom kształcenia (zarówno teroia jak i praktyka) bardzo wysoki. Szczególnie... Irek gorąco polecam (1) gorąco polecam szkołę Expert, teorię i praktykę zdałem za pierwszym razem,... Romek NAJLEPSI ;) (1) Gorąco polecam tą szkołę !! Dużo śmiechu zabawy a przy tym nauki oraz... Klaudia POLECAM WSZYSTKIM!!! (1) Polecam gorąco tę szkołę jazdy, obsługa klienta super, atmosfera na... Ewelina Expert- tak jak nazwa wskazuje, tak też zostaniesz takim kierowcą, expertem od samochodu (1) Szkołę wybrałem ze względu na cenę oraz lokalizacje, nie żałuję. Wykłady były... Tomek Zdałem za pierwszym!! (2) Gorąco polecam osk expert. Wczoraj podeszłem pierwszy raz do egzaminu i... patryk polecam każdemu! (1) Wszystko na najwyższym poziomie. Teoria wyłożona przejrzyście, wykładowca... Kamil B.