POLECAM (1) Cały kurs przebiegał w bardzo milej atmosferze, wykłady prowadzone w ciekawy... Ania profesjonalizm i suer cena (1) Witam! Kontakt z klientem bardzo dobry, poziom nauczania, cena i atmosfera... MARCIN Polecam (1) Na kat. "C" polecam zdecydowanie w 100% firme OSK EXPERT. Samochod jest... Tomasz
POLECAM WSZYSTKIM!!! :) (1) Właśnie zdałam egzamin na prawo jazdy:) Ośrodek super, nie mam nic do... KASIA :) SUPER!!! (1) Ośrodek bardzo profesjonalny, bardzo niska cena i żadnych dodatkowych... Sylwia Prawdziwy Ośrodek Szkolenia Kierowców (1) Kilka godzin temu zdałem na kat A. :-) Mogę wszystkim polecić. Bartosz / Joachim :-) Polecam i pozdrawiam :) (1) Jestem już po zdanym egzaminie :) Ośrodek gorąco polecam. Ja sama trafiłam... Ola K. Gorąco POLECAM!! (1) Jestem właśnie po zdanym egzaminie na prawo jazdy, wiedza i praktyka którą... Agnieszka - \"świeży\" kierowca Rewelacja (2) Kurs na kat. A zrobiony w EXPERCIE, egzamin zdany bez problemów w deszczu i... Agata Polecam! (1) Jeździłem z Panem Grześkiem! Wymagający instruktor, a wynikiem tej pracy jest... Stasqe Opinia (1) Moim Zdaniem OSK "EXPERT" to zarazem profesjonalny jak i bardzo efektowny... Dominik Humaniuk Zdałem za pierwszym razem !!! (1) dzieki profesjonalizmowi i ogromnej wiedzy Leszka zdałem prawko za pierwszym... Tomaszek Polecam Pana Leszka (2) Pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość i duże poczucie humoru.Wykupiłam u... Joanna Super !!! Szczerze polecam ten ośrodek !!!! (2) Wykłady ciekawe, mili instruktorzy. Ja osobiście jeździłam z Panią Patrycją,... Asia Zdałem za pierwszym razem ! (1) Co tu dużo pisać, cena jest faktycznie niska, a poziom nauczania rewelacyjny.... Kuba SUPER INSTRKTOR (2) Naprawdę polecam uczyć się jazdy w tej szkole. Ja zdałam za pierwszym razem... Wiolka Ryszard - opinia (0) Wygladalo to tak.... Zaplacilem za kurs kat C , wyjezdzilem 30 godz.dobrze... Ryszard