marcin - opinia (1) szkoła da tych co mają mało czasu na naukę i dla tych którzy chcą zdać... marcin super szkoła (1) Szkoła naprawdę godna polecenia, instruktorzy uczą rewelacyjnie. BP Serdecznie polecam (1) Osk Expert to najlepszy wybór zarówno dla początkującego kierowcy jak i dla... Daria
Zdałam za pierwszym kat A (1) Robiłam kurs dwa lata temu w innej gdańskiej szkole, niby najlepszej :)... Kasia ;) Polecam wszystkim zainteresowanym :) (1) Kategoria A, było szybko i skutecznie. Przem Polecam (1) Polecam szkole jazdy wszystko szybko bezproblemowo, dodatkowe z dnia na dzień. Kacper Gorąco polecam! (1) Gorąco polecam naukę w tej szkole. Konkretne podejście do nauki, zachowując... Marta Tak było :) (1) Polecam instruktorkę Panią Iwonę. Bardzo kompetentna, z dużym zaangażowaniem... Thomash Z Najlepsza szkoła jazdy (1) Przemili instruktorzy, w szczególności Pani Patrycja która stanęła na... Kinga najlepsza szkoła (1) Bardzo polecam, Pani Iwona to najlepszy instruktor na jakiego trafiłam!... Magdalena OSK dla każdego. (1) Bardziej… ale i mniej zorganizowane osoby będą usatysfakcjonowane. Przyjazna... amb Gorąco polecam!!! (1) Z czystym sumieniem polecam Osk Expert! Po 3 podejściach, 4 latach przerwy,... Dorota Gorąco polecam :)! (1) Szkółka znakomita, poziom nauczania bardzo dobry , profesjonalna obsługa .... Aleksandra SZKOŁA GODNA POLECENIA !! (1) POLECAM ! Egzamin zdany za pierwszym podejściem, a droga do tego w doborowym... B.G. Serdecznie polecam ! (1) Ciekawe wykłady, przekazywane w sposób zrozumiały przez pana Wojtka. Przemiła... Agata Zdalam za pierwszym razem :D (1) I jazdy i wykłady: konkretnie, bez zbędnego przeciągania, a przy okazji... Ewela Bardzo polecam! (1) Polecam szkółkę, profesjonalne podejście instruktorki Patrycji doprowadziło... Kamil Polecam (1) Wybrałem tą szkołę nauki jazdy głównie ze względu na cenę za kurs. Ale... Jakub Polecam :) (1) Całym sercem polecam :) Fantastyczne Panie Instruktorki, miła atmosfera i... Misia B. Zdecydowanie w Expercie !!! (1) Polecam z czystym sumieniem tą szkołę !!! Od samego początku fachowe... Michał Ch.