Dobra szkoła jazdy (1) Szczerze polecam tę szkołę jazdy. Teoria i praktyka zaliczona za pierwszym... Anna POLECAM (1) Opinia trochę późno dodana, ale jak najbardziej szczera! Przyspieszony kurs... Monika POLECAM ;) (1) Rewelacyjni ludzie !!! Szkoda ze tak szybko zlecial kurs z Iwona jeździ się... KLAUDIA
Polecam!!! (1) Instruktor Tomek- najlepszy na świecie.Opanowany, sympatyczny, świetnie... Karolina Polecam w 100% (1) Polecam w 100% , tanio szybko, instruktor cierpliwy z indywidualnym podejsciem. Paulina Polecam! (1) Szkoła warta polecenia! Tanio, szybko, z indywidualnym podejsciem do klienta!... Pinia Dobry instruktor (1) Treść teorii była wyłożona dostatecznie dobrze abym zdał za pierwszym razem... Qbson Zdecydowanie Polecam (1) Zdecydowanie polecam szkołę a naukę polecam u Tomka. Pełen profesjonalizm,... e Polecam! (1) Gorąco polecam szkołę jazdy Expert i Pana Wojtka Nowaka! Cierpliwy,... Monika Polecam (1) Dobra obsługa dobre zajęcia zdałem za pierwszym razem państwowy wiec to coś... Kuba Polecam (1) Wszystko skutecznie, spokojnie i bezproblemowo. Świetnie przygotowują do... Adam POLECAM (1) Polecam pana Wojtka Nowaka. 30 godzin kursu spędziłem w miłym towarzystwie.... Przemek Polecam! (1) Witam! Wszystkim z całego serca polecam tą szkółke. Teoria jest, prowadzący... Przemas POLECAM!!! (1) Egzaminy teoretyczny i praktyczny zdane za pierwszym razem! Miałam... Marta Polecam (1) Polecam! Zdane za pierwszym podejsciem, przystepne ceny, jasne wyklady :) Anita Super szkoła :) (1) Szkoła jazdy Expert to najlepsze na co mogłam trafić :) profesjonalne... Patrycja Bardzo dobra szkoła i jeszcze lepszy instruktor Tomek:)) (1) Z czystym sumieniem polecam instruktora Tomka! Miły, sympatyczny,... Judyta Polecam OSK EXPERT (1) Serdecznie polecam OSK Expert. Bardzo dobrze przygotowali mnie do egzaminów.... Jakub Polecam szkołę jak i pana Tomka ! (1) Powiem tak jakość obsługi bardzo dobra zawsze gdy nie było się czegoś pewnym... Damian Polecam Tomka (1) Gorąco polecam szkołe. Życzę każdemu aby trafił na Tomka. Dziękuję za dobre... kursant