Tomek - opinia (1) Polecam serdecznie szkółkę EXPERT. Jezdzilem z Iwona i Tomkiem, wszystkiego... Tomek OSK Expert Gorąco polecam!!! Nie zawiedziesz się :-) (1) Polecam wszystkim ,którzy zastanawiają się nad kursem. Świetni ludzie... Miss_Chaos Najlepszy OSK w trójmieście! (1) Szczególne podziękowania dla Iwony. Praktyka jak i teoria za pierwszym... Damian B.
Bardzo polecam (1) Zrobiłem w tej szkole kat. A2 i B, i zamierzam zrobić w niej jeszcze A.... Jakub Zdecydowanie polecam (1) Serdecznie polecam Panią Iwonę. Po pierwsze bardzo komunikatywna i... Jurek Mega zadowolony (1) Szkółka ŚWIETNA , poziom nauczania bardzo dobry , profesjonalna obsługa .... Adrian Cierpliwość i skuteczność (1) Gorąco polecam OSK Expert. Wybrałem ten ośrodek na podstawie poprzednich... Rafał Polecam gorąco! (1) Zdawałem prawko 2 lata temu na kategorie "B"i "A2", szybko i sprawnie w 2... Mateusz najlepsza szkoła w trójmieście! (1) Drugi raz mialam zaszczyt być absolwentką tej szkoły dla przyszłych... Sawanahh OSK EXPERT (1) Polecam szkołę EXPERT- zdałam za pierwszym :) Instruktora jazdy polecam Pana... Natalia Z czystym sercem godna polecenia (1) Jak w tytule, z czystym sercem polecam szkołę OSK EKSPERT. Zebranie się do... Patrycja Świetny OSK (1) Z ręka na sercu polecam ten ośrodek. Obsługa miła i kompetentna, ceny w... Jakub J. Świetni i skuteczni instruktorzy - bardzo polecam (1) Wybrałem OSK Expert, ponieważ szukałem ośrodka blisko mojego miejsca... Daniel Najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców w Trójmieście ! ;) (1) Tak jak w nagłówku - najlepszy ośrodek ;) Bardzo niskie ceny. Obsługa bardzo... Magda Nazwa OSK „Expert” całkowicie oddaje poziom nauczania – instruktorzy to prawdziwi eksperci. OSK Expert (1) O takich wykładowców dzisiaj trudno – cierpliwy, dokładny w każdym... Paulina NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY! (1) Polecam wszystkim wybierającym się na kurs tę szkołę! Wykłady prowadzone... Karolina Guest1756 - opinia (1) Polecam szkole jazdy. Trafiłem na instruktora Wojtka Nowaka który niebywałe... Guest1756 Bardzo zadowolony (1) Zdałem obydwa egzaminy za pierwszym razem. Jestem zachwycony OSK Expert.... Marceli Kurs (1) Chciałam bardzo polecić OSK Expert i pana Wojtka instruktora. Super... Anna K Najlepsza szkoła ! (1) Jak najbardziej polecam !! Teoria super poprowadzona kur weekendowy. Zajęcia... Klaudia