FREE NOW

Taxi

Gdańsk, Żabi Kruk 16

A - ocena (1) Yragedia. Kierowcy nie odpisuja, nie znaja jezyka (ani po polsku, ani po... A Radek - ocena (1) Stoję już 37min na lotnisku w Gdańsku. Zrzucony przez 3 kierowców z czego 2... Radek Arab - opinia (1) Bardzo dobre przejazdy. Przejazdy comfort i Taxi bez zastrzeżeń Arab
Aga - opinia (1) Cóż na Free Now sami Ukraińcy prawie . Są tacy co ledwo mówią po polsku co... Aga Anna - opinia (1) Nie polecam!! W aplikacji kwota przejazdu miała być 42zł a ściągnięto mi z... Anna Miłośnicy trójmiasta - opinia (1) 19 sierpnia wsiadamy koło 23 z żoną do samochodu z logo free now skoda abia... Miłośnicy trójmiasta inka - opinia (1) Zamowial taxi z free now z mojej aplikacji dla moich gości.Oczywiscie... inka Mar - opinia (1) Przestrzegam uczulam. Zamowilam kurs poprzez aplikacje. Bylam na miejscu... Mar Anna Frankiewicz - opinia (1) Kierowca uprzejmy, auto czyste wiec Ok ale kierowca poinformował w trakcie... Anna Frankiewicz Ela - opinia (1) Wszystko pięknie, kierowcy mi, samochody czyste tylko czemu pomimo zamawiania... Ela Agnieszka - opinia (1) Free now w Gdańsku nie działa. Czas oczekiwania przed dokonaniem zamówienia o... Agnieszka DGTA - opinia (1) Śmieszą mnie trochę te ich vouchery... 30% taniej ale maksymalnie 10 zł...... DGTA P.z - opinia (1) Dobrze juz było. Teraz jakis dramat ...długie wyszukiwania kierowcy ceny... P.z Dario - opinia (1) To są jakieś jaja a nie taxi. Czekam na taxi ponad 10 minut, w chwili gdy... Dario Sławek - opinia (1) Ekstraklasa wśród taksówek w Gdańsku ! Sławek Marek - opinia (1) Kompletny brak kontaktu z kierowcą zresztą nie pierwszy raz. Do centrali Free... Marek kazimierz - opinia (1) bledy w naliczaniu za kurs. Duza roznica wcenie. brak mozliwosci reklamacji. kazimierz Karola - opinia (1) Wcześniej nie jeździło się źle, ale ostatnio spadła jakość kierowców--... Karola Endrju - opinia (3) Niby oferują tanie przejazdy ,a stosują przełączniki x1,3 , x1,5 a w... Endrju Mick - opinia (3) Wszystko ok, ale niestety potwornie podrożeli - dostałem bony z 40% zniżką, a... Mick