FedEx Express Polska

Firmy kurierskie

Gdańsk, Botaniczna 14

Monika - opinia (2) Szkoda słów na tą firmę sms otrzymany wczoraj ze kurier przyjedzie z... Monika Dex - opinia (1) Aktualnie chyba najgorsza firma kurierska w regionie: - Paczka samodzielnie... Dex Daria - opinia (1) Nie ma gorszej firmy kurierskiej. Jako jedyni nie dostarczają przesyłek... Daria
Mikołaj Chodnikiewicz - opinia (2) Nie ma jak się połączyć, paczki niedostarczone. Po 10 minutach... Mikołaj Chodnikiewicz Marlena - opinia (1) tragedia!!!! to mało powiedziane.Paczkę miałam dostać wczoraj 23 kwietnia,do... Marlena Karolina - opinia (1) Masakra !!! Ze wszystkim sie zgadzam, siedzę w domu czekam na przesylke i 2... Karolina Aleksander - opinia (1) Cały dzień siedzię w domu. A gamoń który miał doręczyć paczkę napisał, że... Aleksander Malgorzata - opinia (2) Firma nierzetelna kurier dzwoni w trakcie jak ja rozmawiam przez telefon jak... Malgorzata Renata Jankowska - opinia (1) Witam!Bardzo dziękuję za tak profesjonalną obsługę.Bardzo zależało mi na... Renata Jankowska Grażyna - opinia (1) Kurierzy nie zadają sobie najmniejszego trudu, żeby doręczyć przesyłkę.... Grażyna Piotr - opinia (1) Ta firm to kpina kilkukrotnie interweniowałem w sprawie paczek . Kurierzy... Piotr Pk - opinia (1) No cóż wszystkie opinie które były poniżej są autentyczne miałem taki sam... Pk Alicja - opinia (1) Kurier miał dostarczyć paczkę ale nikt się nie zjawił. W domu ciągle ktoś był... Alicja Kazimierz - opinia (1) Fedex, omijajcie tą fimę z daleka, a szczególnie oddział w Gdańsku. Miał... Kazimierz osin - opinia (1) Kurier stoi bezczelnie pod domem a ty dostajesz informacje o niemożliwości... osin Stefan Kierznikowicz - opinia (2) Miałem nieprzyjemność skorzystania z usług Fedex,przesyłka tydzień po... Stefan Kierznikowicz Nikola Sielawko - opinia (1) Nie polecam. Dostałam powiadomienie mailem, że kurier podejmie próbę... Nikola Sielawko Koszmar jakiś (1) To co ten kurier wyczynia to jakiś dramat . Miałam na dzisiaj przełożona... agnieszka Żenada (1) Paczki nie otrzymałam, po telefonach na infolinię chyba z 10, dowiedziałam... ANETA Klient fedex (1) Zdecydowanie nie polecam. Kurier nie kontaktuje się a na dzień dzisiejszy... Klient