FedEx Express Polska

Firmy kurierskie

Gdańsk, Botaniczna 14

Koszmarna!!! (1) Tak chamskiego kuriera nigdy nie słyszałem. oczywiście może do mnie... Darek Nigdy wiecej (2) Kurierzy... ponizej krytyki. Chcialam rozmawiac o przekierowanej przesylce.... Anna Najgorsza !!!! (1) Najgorsza firma kurierska. Kurier arogancki, nie ma czasu dla klienta! Bał... Lucek
Poniżej krytyki (1) Zastanawiam się jak można utrzymywać się na rynku przez tyle lat mając tak... Ania Szkoda gadać... (1) Tydzień czekałem na przesyłke... co dwa dni dostawałem wiadomość, że nie było... Anonim Kpina (1) Ta firma kurierska to jakaś pomyłka! Noe dostarczają paczek mimo dzwonienia... Jola Poniżej krytyki (1) Pomimo, że po otrzymaniu maila o możliwej próbie doręczenia przesyłki... Mateusz tragedia (1) Przesyłka od 5 dni znajduje się w oddziale. Pierwsza kurier był z nią na moim... Dagmara Czekam 3 dzień na paczkę (1) Czekam 3 dzień na paczkę które jest już w samochodzie kuriera (wiadomość ze... Paweł Tragedia (1) Przesyłka awizowana, brak awizo w skrzynce oraz brak kontaktu. Na przesyłkę... Anon Totalna porażka (1) W dniu 22.03.2017r telefonicznie dowiedziałem się,że moja paczka dotarła do... Marek doreczenie przesylki. (1) przesylka,wyslana tydzien temu ,a do tej pory nie dostarczona.Zawsze glupie... Dorota nie odbierać paczek w bazie (1) wszystko ok ale nie odbierać paczek w bazie, 20 min czekania, pomimo, że nie... BC