FedEx Express Polska

Firmy kurierskie

Gdańsk, Botaniczna 14

Porażka to mało powiedziane (1) Kurier nie kontaktuje sie z odbiorca paczki, zaznacza ze jest zle podany... Tomek Porażka (1) Totalna porażka firma zatrudnia niepoważnych ludzi. Kurier niby doręczył... Szymon Dno (1) Gdybym mogła wystawiłabym 0. Kurier w ciągu 3 dni 2 razy próbuje dostarczyć... MK
brak kuriera - WIDMO (1) czekam dwa dni na kuriera, podobno by l ale ja będąc w domu jakos go nie... aga porażka!!!! (1) Trzeci dzień czekam na odbiór przesyłki ode mnie. Nie miałam żadnego kontaktu... Marta masakra - do likwidacji !!! (1) Brak słów żeby ocenić tzw.firmę kurierską.4 dni czekałam na dostarczenie... grazyna brak slow (2) Kurier nie potrafi dostarczyć przesyłki pod wskazany adres!!!! kb To jest f-ma kurierska? (1) A już myślałem, że takie badziewie nie ma obecnie szans na utrzymanie się na... Bogusław Daszuta Zlikwidować Fedex (2) Czekam na przesylke, kurier ponić miał napisac sms i umowic sie na odbiór... Weronika TRAGEDIA !!!!!!!!!!!!! To jest dramat a nie firma kurierska!!!! (1) Czekam na przesyłke i informacja jedyna to tylko ze ma kurier. Zadnej... WKURZONY jakas pomyłka (2) Kurier na Gdyni to jakaś pomyłka! Myśli, że to on dyktuje warunki i chyba... z nie polecam (2) Dostałam właśnie maila, że przesyłka została dostarczona pod wskazany adres.... Marta Prawie wszystko bardzo dobrze (1) Gdyby kurier zadzwonił wcześniej niż 10 minut przed planowaną wizytą, byłoby... Łukasz Dlaczego ta firma jeszcze istnieje. (2) Wszystko co przeczytałem w tych opiniach się zgadza nie polecam! Krystyn DRAMAT!!!! (2) kompletny brak kontaktu!!! Zdarza się, że kurier awizuje nie odebraną... Kasior Masakra (1) Tak samo jak przedmówcy. Kurier ma gdzies to by dostarczyc paczke. Zero sms... dargus BEZNADZIEJA!!!! (1) Ktoś dwa dni próbował dostarczyć paczkę o godzinie 13- 14 kiedy jestem w... MS paranoja (1) Kurier nie dostarczył przesyłki, bo pomylił adresy. W rezultacie prezent... Przemek Porażka (1) Obsługa na infolinii to porażka, każdy konsultant mówi co innego , a w... Katarzyna Totalna klapa (1) Obsługa tej firmy to istna masakra. Kurier decyduje czy odbierze przesyłkę,... Krzyś