FedEx Express Polska

Firmy kurierskie

Gdańsk, Botaniczna 14

Tomek - ocena (1) Dno. Zero kontaktu. Telefony nie istniejace. Smsy bez informacji. To taka... Tomek Czekający w dalszym ciągu godz.11:33 - ocena (1) Czekam od god. 8 rano o otrzymuję komunikat "odmowa przyjęci przesyłki..."... Czekający w dalszym ciągu godz.1 Michał - ocena (1) Kurier nie kontaktował się i nie był w określonym czasie.podobno 3 razy... Michał
Niezadowolony klient - opinia (1) Kurier raz zadzwonił do drzwi, nie zaczekał aż otworzę i od razu odjechał... Niezadowolony klient jaro330 - opinia (1) Kurier podobno podjoł dwie próby dostarczenia przesyłki ,dwa dni siedzenia w... jaro330 Daria - opinia (1) Najgorsza firma kurierską - brak kontaktu z infolinia, monitorowanie... Daria Kobieta - opinia (1) Również nie polecam. Kurier trzy razy z rzędu nie odbiera przesyłki. Na... Kobieta Ola - opinia (1) Mimo informacji iż przesyłka dotrze w dniu 19.05.2022 nadal czekam. To już... Ola Krzys - opinia (1) Masakra .Infolinia wogóle nie działa.Punkt odbioru FedEx który według nich ma... Krzys Maciek - opinia (1) Generalnie masakra kuriera nie było a oznaczył przesyłkę jako odmowę odbioru... Maciek Jerzy - opinia (1) Doświadczenie koszmarne. Trzy dni oczekiwania na przesyłkę, czwartego dnia... Jerzy Dariusz Sokołowski - opinia (1) Nie polecam !!!! Czekam jak .. na odbior. Zero kontaktu Zero możliwości... Dariusz Sokołowski Piotr - opinia (1) Proszę omijać szerokim łukiem te firmę. Najgorsza firma kurierska ever!! Piotr Zbigniew - opinia (2) Bojkotowac tę firme. Zeby odebrac przesylke musialem jechac na inne osiedle.... Zbigniew jerzy - opinia (1) jest godz.8.04 jeszcze nie otrzymałem paczki a czekam od 00.01 dn.25 05... jerzy Sławka - opinia (1) Najgorsza firma kurierska na rynku.Po prostu koszmar,zero kontaktu z kurierem... Sławka grzegorz - opinia (1) nie polecam! Paczka nadana prawidłowo, kurier odebrał bez żadnych... grzegorz Lucy - opinia (1) Mimo tego że nikogo nie było w domu i paczka nie została odebrana na stronie... Lucy klient - opinia (1) Fatalnie.... siedziałem w domu... czekam, czekam , wg, mejla doręczenie miało... klient k - opinia (1) Cóż, jak u wielu innych osób - cały dzień siedziałam w domu, ale rzekomo... k