FedEx Express Polska

Firmy kurierskie

Gdańsk, Botaniczna 14

Nieudana próba doręczenia przesyłki (2) Moja przesyłka trafiła do firmy FedEx w dniu 02.11.17 r. W dniu 10.11.17 o... Ewa J. Najgorsza firma kurierska w Gdańsku !!! (1) Zamówiłem kuriera po odbiór paczki , miał być między 10 a 12 . Czekałem na... Jerzy Najgorsza firma kurierska (2) Kurier sam decyduje czy zabierze przesyłkę lub sam zgłasza w oddziale że... Niezadowolony klient
Oszuści (1) Kolejny cały dzień oczekiwania a kurier napisał że nieudana próba doręczenia Jan zero, zero, najgorsza firma (1) Czekam cały dzień na przesyłkę. ZERO kontaktu, nikt nic nie wie, oprócz... Andrzej przesyłka nie dotarła ,żadnej informacji o próbie dostarczenia (2) Jakość usług żenująca. Kurier nie kontaktuje się, nie informuje o godzinach... wk Nie polecam (1) Od dwóch dni czekam az kurier przyjedzie po paczke. Zero kontaktu kompletnie... Jaa Jaka firma takie wszystko (1) Porażka totalna gorszego czegoś nie widziałem mimo, że z firmami kurierskimi... jacek.dudzinski@plus.pl Najgorsza firma kurierska (1) Zamówiłam towar o wadze 10 kg i zastrzegłam na stronie sklepu, że proszę o... Kobieta Totalna beznadzieja! (1) Kurier nawet nie pofatygował się do mnie i przesyłka wróciła do magazynu.... Jan beznadzieja a nie firma kurierska !!!!!! (2) Nie polecam Fedex, beznadziejna firma kurierska, nie chce im sie doręczać... Marek Porażka (2) Dostałam sms ze kurier bedzie o 13 (nie podpisali sie nawet jaka firma).... Agnieszka Kpiny. (2) To nie jest firma usługowa. Po nieudanej próbie dostarczenia przesyłki z... E.K. Kpiny. (1) To nie jest firma usługowa. Po nieudanej próbie dostarczenia przesyłki z... E.K. miet90 - opinia (1) od dwóch dni oczkuję na doręczenie przesyłki, kurier nawet nie raczył... miet90 zawiedzony - opinia (1) dwa dni czekam w domu na kuriera oczywiście nie raczył nawet zostawić... zawiedzony Oszukaństwo (1) Po całym dniu oczekiwania w domu, dowiedziałem się ze strony www, że kurier... Marzena - opinia (1) Nie polecam, brak kontaktu telefonicznego z firmą, nie można szybko zmienić... Marzena Tragedia (1) W życiu nie spotkalam się z taką żenująca firma kurierską!!!! Od miesiąca... Anna - opinia (2) Nie polecam tej firmy. Kurier nie przyjeżdża pod wskazany adres tylko wpisuję...