FedEx Express Polska

Firmy kurierskie

Gdańsk, Botaniczna 14

FedEx Gdańsk (1) Kurier nie dostarcza przesyłki, nawet go nie ma a pojawia się status w... Michał FEDEX (1) FedEx to porażka. Drugi dzień czekam na kuriera z przesyłką. Wczoraj była... Fatalne (1) Nie polecam. Brak kontaktu ze strony firmy kurierskiej. Brak kontaktu ze... Jacek
kicha zupełna (1) nie wysyłajcie Fedexem, nie dojdzie!!!! - taką solidną firmę w Stanach... klient ostatni raz przesyłka niedoręczona od tak (1) "Dyspozycja zmiany terminu doręczenia" tak zakończył się mój dzień w domu w... Dawid karygodne praktyki i zachowanie fedex ! (1) Podejmują przesyłki jak leci, jeśli wszystko jest ok i uda się przewieść... Paulina najgorsza firma, jaka może być (1) Boże, gdybym wiedziała, ze to taka marna firma przewozowa, w życiu bym nie... Klientka z Trójmiasta Katastrofa (2) Wg narzędzia śledzenia awizowano trzykrotnie, w rzeczywistości kurier nie... Krystian zenada (1) każdego kuriera można sprawdzić czy był na miejscu z przesyłka czy tylko tak... karol Parodia (1) Czekać na przesyłkę półtora tygodnia i jej jeszcze nie dostać. Infotmacja na... GrzegorzGD Czekam i Czekam (1) Żenada czekać tydzien na paczkę i jeszcze nie dojechała bo rzekomo nie... Ten co czeka na paczkę :p Niestety paczki nie doręczono... (1) Bardzo słaba firma kurierska. Przez tydzień zabawa w kotka i myszkę - dwa... Paweł Porazka (1) Kupilem rowery, wyjezdzam na urlop i nie wiem czy w ogole dojda przed... olo Masakra (1) Nikomu nie polecam. Zrzucanie winy jeden na drugiego. Numeru do kuriera nikt... Kasia brak kontaktu (1) nie polecam!!!!!! brak kontaktu z kurierem, dzwoniłam na infolinie, niestety... magda Kurierzy masakra ,lepiej pocztą zamawiac (1) Dodzwonić się nie można nawet Marcin Najgorsza firma kurierska jaka istnieje (1) To najgorsza firma ,jaka może być. Płaci się za przesyłkę do domu , a oni... MR Tragedia (1) Dostałam wiadomość ze paczka będzie 10.07 cały dzień ktoś siedzi w domu i... Saaaa Tragednia! (1) Zamówiłam paczkę w piątek tydzień temu. Wiadome było z przyczyn oczywistych... Paulina uwagi na temat firmy kurierskiej FEDEX (2) Pierwszy i ostatni raz wysłałem przesyłki tym kurierem. Najpierw kurier nie... RAF