FedEx Express Polska

Firmy kurierskie

Gdańsk, Botaniczna 14

Firma kurierska to porażka (1) Przesyłka o nr 6231200696449 nie potrafią dostarczyć nawet w ciągu 5 dni... Adresat Firma kurierska Fedex na ocenę negatywna (1) Moja paczka od 14.12.2017. leży w Gdańsku a kurierzy nie doręczają paczki o... Bożena KPINA!! (1) przesylka w doreczeniu od 1,5 tygodnia. pomimo wysylanych maili i telefonow,... KN
dwie przesyłki dwie porażki (1) ta firma to jakiś żart, przesyłka pierwsza z USA - opłacona odprawa... pb Przestrzegam - firma krzak (1) firma widmo - nikt za nic nie odpowiada. Taki twór powinien zniknąć z mapy... Andrzej Firma **** (1) Nigdy, ale to nigdy nie korzystajcie z usług tej pseudo firmy kurierskiej. queza fatalna (1) Wątpliwa przyjemność korzystania z usług tej "niby" firmy, telefonu w... Agnieszka ta firma to jeden wielki skandal (2) 29 listopada kurier miał odebrać ode mnie przesyłkę, nie pojawił się,... Hanna Nigdy więcej fedex (1) Kurier dramat, nie miły i bezczelny, zostawił mnie z ogromną przesyłką na... Michał To jest dramat (1) Firma krzak zero kontaktu, dostarczona na inna ulice niż jest w adresie, zero... Adrian Odradzam wszystkim!!! (1) Zero kontaktu ze strony kuriera, moją paczkę zabrał inny kurier z innego... Emilia Dramat... (2) Podobno kurier próbował o godzinie 20.03, kołkiem w domu siedzieliśmy. zero... marcin Najgorsza Firma Kurierska (1) Od 4 dni dostaje mailowo wiadomości że kurier będzie z przesyłką a kuriera... Wkurwiony Klient Czekam na przesyłkę od 14.11 (1) I do dnia dzisiejszego nie została doręczona... Na infolinii nie wiedzą czemu... Adam ; (1) Dałabym wszędzie ocenę 0/5, ale się nie da. Dramat. Odebranie przesyłki to... Lena Najniższy poziom (1) Usługi kurierskie pozostawiają wiele do życzenia, ale gdański fedex to... Iza Firma porażka (1) Od wczoraj moja przesyłka ma status doręczony o godzinie 16.45 byłem w... Ryszard Nie ma takiego numeru Gdańsk (1) Brak towaru juz drugi dzień ktoś dyspozycję zmiany terminy ani ja ani dostawca Andrzej brak odbiorów , brak doręczeń (1) Przestrzegam wszystkich przed Fedexem z Gdańska!!! Najgorszy kurier, jaki tu... wilson nie zadowolony Z FEDEX (1) W niedziele rano zamówiłem w poniedziałek wieczorem już w Gdańsku z Olsztyna... nie zadowolony Z FEDEX