FedEx Express Polska

Firmy kurierskie

Gdańsk, Botaniczna 14

Gosia (1) Brak mi słów... Masakra!!! Dwa dni po terminie... Paczka wróciła do magazynu,... Gosia Kurier porazka nigdy sie z czyms takim nie spotkalismy (2) Kurier grozi przez telefon i grozi ze nic nie musi i obraza! porazka.... Gdansk Żenada (1) Kurier uważa, że może żądać aby cały dzień być w domu i czekać aż łaskawie... kantalarski
Najgorsza firma kurierska (1) To jest jakieś nieporozumienie, ta firma nie powinna świadczyć żadnych usług... Dakkar totalny brak profesjonalizmu (1) Absolutnie nie polecam. Na tle innych firm fedex to zupełne nieporozumienie.... beata Najgorsza firma kurierska (1) 28 sierpnia kurier miał mi dostarczyć przesyłkę, nie kontaktował się ze mną... Hanna kompletny brak profesjonalizmu (1) po pierwszej "nieudanej próbie" doręczenia przesyłki (kiedy przez cały dzień... Megu Najgorsza firma kurierska! (1) Najgorsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia! Status wydana... johny_994 Tragedia!!!! (1) Kurier bezczelny, jakby robił po złości "może wezmę Pani paczkę a może nie".... Aleksandra Zapomnieli oclić przesyłkę importową (1) a paczkę dostarczyli, infolinia to megagodziny wyczekiwania aż ktoś... mm TRAGEDIA !!! (2) Firma chyba bardzo mało płaci kurierom, przez co są aroganccy, chamscy i... Monika To jakaś pomyłka (1) Nigdy więcej. Chodzi o przesyłkę ktora wychodziła z waszej firmy w Gdański 3... Bolesław Konopiński Kurier nie umie zadzwonić (1) Mamy zepsuty domofon. Zamiast zadzwonić na tel. i cokolwiek uzgodnić kurier... Tomasz Fedex = dno (1) Korzystam tylko dlatego ze x-kom oferuje przesyłkę przez nich za darmo.... Spinozaur na infolinie nie mozna sie dodzwonic od 6 dni (1) Numer infolini 22 211 80 00 nie dziala, 6 dnie proboje sie tam dodzwonic, nie... zdesperowany TRAGEDIA (1) najgorsza firma ! Nie dostarczają paczek, kurier chamski ! Magda Slow brak (1) Paczka miala przyjść dzisiaj, okazalo się, ze adres jest błędny. Na zalando w... Kasia Nie polecam nikomu. (1) Najgorsza firma kurierska. Kurier 5803 poniżej krytyki. Luca Nie polecam (1) W internecie informacja, że paczka wydana kurierowi, po całym dniu... Patrycja DNO! (1) Brak profesjonalizmu. Paczka niedostarczona! Nie polecam - szczególnie w... kcr2