Kaja - opinia (1) Wow. Dawno się tak nie dałam zrobić w balona. 0/10 . (...) Ciekawe ilu z nas... Kaja Karina - opinia (1) Kontakt z firmą praktycznie nieistnieje. Na 20 dni diety 3 razy nie dostałam... Karina nonono - opinia (1) Nie polecam!!! Dostawy prawie zawsze spóźnione, brakujące posiłki albo dwa... nonono
Alison - opinia (1) Korzystałam i jestem pewna jednej rzeczy w życiu, że już nigdy więcej nie... Alison Niezadowolony - opinia (1) Nie polecam. Zamówiłem dwie, dostaje jedna. Biuro klienta nie odbiera,... Niezadowolony Aleksandra - opinia (1) Złożyłam, zamówienie, opłaciłam i nic. Fitboxów nie ma, telefonów nie... Aleksandra agnieszka - opinia (1) brak słów. nadal nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za nie dotrzymanie warunków... agnieszka Jacek - opinia (1) Po kilku nieudanych doświadczeniach z cateringami ten miał być moją ostatnią... Jacek Sylwia - opinia (1) Zero kontaktu z firmą, od miesiąca nie mogę się doprosić o zwrot pieniędzy Sylwia Wiktoria - opinia (1) Nie wywiązanie z umowy. Dieta wykupiona na miesiąc dostarczone posiłki DWA i... Wiktoria Monika - opinia (1) Nie polecam. Daliśmy się nabrać na ocenę tutaj, niestety. Po tygodniu dostaw... Monika Sylwia - opinia (1) Tragedia. Zamówiłam catering na 20dni. Skończyło się na jednej dostawie. Od... Sylwia Patryk - opinia (1) Tragedia. Brak dostaw, brak kontaktu, usuwanie negatywnych komentarzy Patryk Magdalena - opinia (1) Brak kontaktu kompletny, zero odpow na maile, niemożność połączeń... Magdalena Pablo - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony. Jedzenie jest smaczne, różnorodne. To dopiero drugi... Pablo Jowita - opinia (1) Dramat nie polecam nikomu pieniędzy nie chcą oddać chociaż zrezygnowałam z... Jowita Kamila - opinia (1) Ludzie, to jest rosyjska ruletka. Jak komuś dostarczą zamówienie, to jest... Kamila Angelika - opinia (1) Nie polecam. Nie spotkałam się do tej pory z tak kiepsko zorganizowaną firmą.... Angelika Karina - opinia (1) Jeśli chodzi o dietę - jem wszystko i lubię odkrywać nowe smaki. Dlatego... Karina Mariola - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na tę dietę. Porównując z... Mariola