Fryzmaker

Fryzjerzy

Gdynia, Zofii Nałkowskiej 22

Małgorzata - opinia (1) Jako właścicielka trudnych do ułożenia, falowanych włosów, wiem jak trudno... Małgorzata Ania - opinia (1) Przemiło, profesjonalnie, pierwszy salon z fryzjerski, z którego zawsze... Ania Anka - opinia (1) Najlepszy fryzjer pod słońcem. Natalii warto zaufać Anka
Dorota - opinia (1) Chyba każda kobieta marzy o miejscu, gdzie zaufany stylista wyczaruje jej... Dorota Julita - opinia (1) Skorzystalam z polerowania i wykreowania grzywki. Jestem zachwycona!... Julita Dorota - opinia (1) Po pierwszej wizycie wrażenia jak najbardziej na plus :). Pani Natalia... Dorota Bartek - opinia (1) Pani Natalia to mistrzyni nożyczek i maszynki! No i co najważniejsze przemiła... Bartek Kinga - opinia (1) Bardzo polecam Natalię, jest bardzo profesjonalna, przemiła i co... Kinga Marcin - opinia (1) Krótko i na temat: wreszcie znalazłem osobę podchodzącą do swojej pracy z... Marcin Magda - opinia (1) Piękne naturalne refleksy! Byłam sceptycznie nastawiona do innych salonów w... Magda Izabela - opinia (1) Bardzo dobry fryzjer. Można spokojnie oddać się w ręce pani Natalii, bez obaw... Izabela Edyta N. - opinia (1) Polecam z czystym sumieniem. Pani Natalia wsłuchuje się w prośby klienta i... Edyta N. Ania K. - opinia (1) Najlepszy stylista w okolicy Trójmiasta! Pani Natalia i jej umiejętności są... Ania K. Ania - opinia (1) Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i koncentracja na kliencie. Wyszłam... Ania Paulina - opinia (1) Natalia to profesjonalistka w każdym calu! Paulina Joanna - opinia (1) W końcu trafiłam na świetną fryzjerkę! Pani Natalia jest świetna w tym co... Joanna Monika - opinia (1) Profesjonalne podejście oraz miła atmosfera. Pani Natalia słucha i doradza, z... Monika Adriana - opinia (1) Fryzura na wesele pięknie wykonana, trzymała się całą noc! Adriana Dorota - opinia (2) Pani Natalia bardzo miła, ale niestety wyszłam niezadowolona. Cena bardzo... Dorota Gosia - opinia (1) Pełne zrozumienie potrzeb klienta. Gosia