Fryzmaker

Fryzjerzy Przedłużanie włosów

Gdynia, Zofii Nałkowskiej 22

Edyta N. - opinia (1) Polecam z czystym sumieniem. Pani Natalia wsłuchuje się w prośby klienta i... Edyta N. Ania K. - opinia (1) Najlepszy stylista w okolicy Trójmiasta! Pani Natalia i jej umiejętności są... Ania K. Ania - opinia (1) Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i koncentracja na kliencie. Wyszłam... Ania
Paulina - opinia (1) Natalia to profesjonalistka w każdym calu! Paulina Joanna - opinia (1) W końcu trafiłam na świetną fryzjerkę! Pani Natalia jest świetna w tym co... Joanna Monika - opinia (1) Profesjonalne podejście oraz miła atmosfera. Pani Natalia słucha i doradza, z... Monika Adriana - opinia (1) Fryzura na wesele pięknie wykonana, trzymała się całą noc! Adriana Dorota - opinia (2) Pani Natalia bardzo miła, ale niestety wyszłam niezadowolona. Cena bardzo... Dorota Serdecznie polecam (1) Miło profesjonalnie jednym słowem idealnie ! :-) zostanę stałą klientką tego... Malwina Rewelacja (1) Bylam dzis u Pani Natali I jestem zachwycona.Kolor ktory mi zrobila jest... Weronika Jestem bardzo zadowolona (1) Byłam u Natalii na farbowaniu (dwa kolory) i strzyżeniu. Natalia jest... Zosia Dla tych którzy stracili wiarę we fryzjerów ;) (1) Najlepsza. Z pomysłem, zrozumieniem potrzeb klientki, naturalnym efektem i... Justyna Daga - opinia (1) Wspaniała atmosfera, kolor bardzo dobrze dobrany. Zdecydowanie polecam :) Daga Natalia - opinia (1) Bardzo miła pani, która profesjonalnie podchodzi do tematu. Z mojej masakry... Natalia Póki co fryzura próbna :) (1) Po próbnej fryzurze na Mój Wielki Dzień czuję się spokojna, że będzie... Monika Fryzjerka na medal! (1) Pani Natalia to młoda, energiczna osoba, która potrafi nie tylko umiejętnie... Paulina Genialna! (1) Miałam przyjemność niejednokrotnie korzystać z usług fryzjerskich Pani... Paulina T Michalina - opinia (1) Piękny kolor po rozjaśnianiu włosów. Co więcej, włosy są odżywione i efekt... Michalina Gorąco polecam!!! (1) Natalia jest po prostu niesamowita. Nie miałam określonej fryzury na ślub a... Beata - opinia (1) Pełen profesjonalizm! Jestem bardzo zadowolona.