Fryzmaker

Fryzjerzy Przedłużanie włosów

Gdynia, Zofii Nałkowskiej 22

Ola - opinia (1) Niezdecydowanym polecam Natalię! Włosy po cięciu dobrze się układają.... Ola Fryzura ślubna ;) (2) Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta! Znalezienie... Kasia Marta K - opinia (1) Najlepsza fryzjerka w Trójmieście u jakiej byłam. Bardzo profesjonalna, z... Marta K
Weronika - opinia (1) Dziś byłam u Pani Natali na przedłużeniu włosków. Dodam że pierwszy raz, bo... Weronika Kasia - opinia (1) Jestem baaaardzo zadowolona z wizyty w salonie. Po raz pierwszy wyszłam od... Kasia Monika - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyty, włosy wypielęgnowane jak nigdy dotąd,... Monika HD - opinia (1) jestem bardzo zadowolona z moich pięknych przedłużonych w salonie włosów.... HD Marta - opinia (1) Pani Natalia super specjalista. Umie doradzić i podejść indywidualnie do... Marta Ania - opinia (1) Polecam serdecznie, Pani Natalia to profesjonalna i bardzo miła osoba.... Ania Małgorzata - opinia (1) Jako właścicielka trudnych do ułożenia, falowanych włosów, wiem jak trudno... Małgorzata Ania - opinia (1) Przemiło, profesjonalnie, pierwszy salon z fryzjerski, z którego zawsze... Ania Anka - opinia (1) Najlepszy fryzjer pod słońcem. Natalii warto zaufać Anka Dorota - opinia (1) Chyba każda kobieta marzy o miejscu, gdzie zaufany stylista wyczaruje jej... Dorota Julita - opinia (1) Skorzystalam z polerowania i wykreowania grzywki. Jestem zachwycona!... Julita Dorota - opinia (1) Po pierwszej wizycie wrażenia jak najbardziej na plus :). Pani Natalia... Dorota Bartek - opinia (1) Pani Natalia to mistrzyni nożyczek i maszynki! No i co najważniejsze przemiła... Bartek Kinga - opinia (1) Bardzo polecam Natalię, jest bardzo profesjonalna, przemiła i co... Kinga Marcin - opinia (1) Krótko i na temat: wreszcie znalazłem osobę podchodzącą do swojej pracy z... Marcin Magda - opinia (1) Piękne naturalne refleksy! Byłam sceptycznie nastawiona do innych salonów w... Magda Izabela - opinia (1) Bardzo dobry fryzjer. Można spokojnie oddać się w ręce pani Natalii, bez obaw... Izabela