Fryzmaker

Fryzjerzy Przedłużanie włosów

Gdynia, Zofii Nałkowskiej 22

Gorąco polecam !! (1) Pani Natalia jest profesjonalistką w swoim fachu, jej podejście do mnie jako... Magdalena G. Zadowolona klientka (1) Pani Natalia zyskała nową klientkę. Minęły prawie 2 tygodnie od mojej... Marta Pielęgnacja długich włosów (1) Problematyczne długie włosy najprościej obciąć ... ale dzięki Salonowi... Patrycja Brendler
Rewelacyjna fryzjerka! (1) Z usług Natalii korzystałam kilkukrotnie i zawsze byłam w pełni zadowolona z... Aleksandra Świetny specjalista! (1) Kreatywność, pomysły, otwartość i wysłuchanie klienta - to jest to, czego... Patrycja Zadowolona blond-klientka (1) Do p. Natalii chodzę od niedawna, byłam w sumie 3 razy. Poleciła mi zmianę... Magdalena Fryzmaker - najlepszy salon fryzjerski! (1) Korzystałam z usług Pani Natalii i za każdym razem byłam zachwycona. Dzięki... Anna Kolejna wizyta, kolejna metamorfoza! (1) Moja druga wizyta u Natalii, podobnie jak pierwsza, zakończyła się sukcesem i... Maja Kiepskie farbowanie. (2) Przemiła osoba, fajne miejsce ale niestety to wszystko. Za samo farbowanie... Blondynka Prawdziwa fryzmakerka! (1) Pani Natalia jest przecudowna i do tego ma niesamowity fach w ręku. Zawsze... Ola Mistrzyni fryzur (1) Pani Natalia to miła osoba o świetnym wyczuciu potrzeb klienta. Słucha i... Ola Złota rączka! (1) Upięcia perfekcyjne! Nowoczesne, romantyczne, jakie tylko dusza zapragnie.... Marta Polecam (1) Praca na najwyższej jakości kosmetykach. Zachowanie dobrego koloru i zdrowego... Iza Gorąco polecam! (1) Pani Natalia jest przemiłą osobą , słucha klienta i stara się jak najlepiej... Elżbieta Piękne fryzury na każdą okazję! (1) Pani Natalia ma talent do upięć i strzyżenia. Jest bardzo dokładna i sprawdza... Yana Kolejna stała klientka :) (1) Polecam bardzo to miejsce nie tylko ze względu na profesjonalne podejście do... Adriana Pielęgnacja na najwyższym poziomie (1) Wyszłam z salonu zadowolona jak nigdy dotąd z pielęgnacji włosów, miękkie w... Stały klient Polecam!! (1) Szukalam dobrego fryzjera,Natalie polecila mi kolezanka. Z nieufnoscia... Daga Polecam ;) (1) świetna koloryzacja, włosy nie zniszczone,przemiła Pani Natalia -na pewno... Joanna polecam (1) Włoski są super ścięte, pięknie się układają. Jedynym minusem jest wysoka... Ania